Zwyczajna przysługa (2018)

Baner VoD Strefa
Gatunek:Komedia kryminalna
Wyświetleń:106 345
Kraj Produkcji:USA
Jakość Filmu:HD
Wersja:Lektor / PL
Reżyser:Paul Feig
Ulubione:1451 ❤️
Ocena filmu:👍 | 👎 75% oglądających poleca.
Data Premiery:12 września 2018

Oglądaj Online CAŁY FILM w najlepszej jakości HD!!!

 
Stephanie jest samotną matką z vlogiem rodzicielskim, która zaprzyjaźnia się z Emily, skrytą kobietą z wyższej klasy, która ma dziecko w tej samej szkole podstawowej. Kiedy Emily zaginie, Stephanie bierze to na siebie, aby zbadać tajemniczą sprawę.
 

Zwyczajna przysługa / A Simple Favor (2018) CAŁY FILM Online Zalukaj CDA

 


download

rejestracja

Opis i Fabuła Filmu Zwyczajna przysługa / A Simple Favor (2018)

Stephanie Smothers (Anna Kendrick) jest owdowiałą samotną matką, która prowadzi vlog z rzemiosłem i przepisami dla rodziców. Emily Nelson (Blake Lively) jest dyrektorem PR w firmie modowej. Obie kobiety zaprzyjaźniają się, gdy ich synowie spotykają zaprzyjaźniają się. Nad martini wymieniają się wyznaniami; Stephanie przyznaje Emily, że jako nastolatka uprawiała seks z przyrodnim bratem Chrisem. Emily wyraża swoją frustrację z powodu braku sukcesów swojego męża, profesora angielskiego Seana Townsenda (Henry Golding), i ich słabej sytuacji finansowej.

Emily ma kryzys w pracy i prosi Stephanie o opiekę nad synem podczas gdy Sean jest w Londynie i opiekuje się jego ranną matką. Po dwóch dniach z Emily nie oddzwania do niej, Stephanie dzwoni do pracodawcy Emily, Dennis Nylon, i mówi, że Emily jest w Miami. Stephanie dzwoni do Seana, który kontaktuje się z policją. Próbując rozwiązać problem jej zniknięcia, Stephanie szuka odpowiedzi zakradając się do biura Emily. Po rozejrzeniu się, Stephanie natyka się na zdjęcie Emily, które zostało ukryte na jej biurku.

Detektyw Summerville donosi, że Emily kłamała na temat lotu do Miami i że wynajęła samochód. Miłośnik vlogu Stephanie donosi, żę widzał Emily w Michigan i samochód Emily jest ukryty w pobliżu obozu letniego, gdzie policja znalazła jej utopione ciało w jeziorze. Stephanie i maż ofiary Sean łączą się w związku z ich wspólnym żalem i rozpoczynają związek seksualny. Detektyw Summerville później ujawnia Stephanie, że Emily miała poważne uszkodzenia wątroby, dużą ilość heroiny w krwi i że Sean niedawno wykupił polisę na życie na Emily na 4 miliony dolarów. Czy Sean nowa miłość Stephanie jest zimnym mordercą? Czy Stephanie będzie następna?

Baner VoD Strefa

Zobacz ocenę filmu na:

  1. Na Filmweb
  2. Na IMDB
PostaćAktor
Stephanie Smothers
Anna Kendrick
Emily Nelson
Blake Lively
Sean Townsend
Henry Golding
Darren
Andrew Rannells
Dennis Nylon
Rupert Friend

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

dwa + szesnaście =