Źle się dzieje w El Royale (2018)

Baner VoD Strefa
Gatunek:Thriller
Wyświetleń:195 345
Kraj Produkcji:USA
Jakość Filmu:HD
Wersja:Lektor / PL
Reżyser:Drew Goddard
Ulubione:1451 ❤️
Ocena filmu:👍 | 👎 75% oglądających poleca.
Data Premiery:28 września 2018

Oglądaj Online CAŁY FILM w najlepszej jakości HD!!!

 
Na początku lat siedemdziesiątych. Czterech obcych ludzi zameldowało się w hotelu El Royale. Kiedyś hotel był bardzo popularny, ale obecnie jest opuszczony, obsługiwany przez jednego pracownika biurowego. Niektóre z powodów, dla których nowi goście są tam obecni, są mniej niż niewinne, a inni goście hotelu nie są tym,za kogo się podaję.
 

Źle się dzieje w El Royale / Bad Times at the El Royale (2018) CAŁY FILM Online Zalukaj CDA

 


download

rejestracja

Opis i Fabuła Filmu Źle się dzieje w El Royale / Bad Times at the El Royale (2018)

Bad Times at the El Royale to amerykański neo-noir thriller z 2018 roku napisany, wyprodukowany i wyreżyserowany przez Drew Goddarda. W filmie występują: Jeff Bridges, Cynthia Erivo, Dakota Johnson, Jon Hamm, Cailee Spaeny, Lewis Pullman i Chris Hemsworth. Akcja filmu rozgrywa się w 1969 roku, siedmiu nieznajomych, z których każdy ukrywa mroczne tajemnice, którzy spotykają się pewnej nocy w mrocznym hotelu na granicy Kalifornii i Nevady.

W 1959 roku, w następstwie rozboju i rabunku pewnien oszust ukrył pod podłogą pokoju hotelowego worek z pieniędzmi. Po udanym ukryciu pieniędzy zostaje odnaleziony i zamordowany przez jednego z wspólników.

Dziesięć lat później, katolicki ksiądz Daniel Flynn, piosenkarka Darlene Sweet, sprzedawca Laramie Seymour Sullivan i hipisowska Emily Summerspring przybywają do hotelu El Royale na granicy Kalifornii i Nevady, popularnego w Hollywood i wśród elit politycznych, aż do momentu utraty licencji na hazard. Poznają jedynego pozostałego pracownika hotelu, Milesa Millera.

1969. Chwalebnie udekorowany El Royale Motor Hotel, dosłownie na granicy Kalifornii i Nevady, położony tuż za Tahoe, widział lepsze dni, ale prawie jednocześnie zameldowały się cztery osoby – jedyni czterej goście – wszyscy wspierani przez jedynego pracownika hotelu pracującego w tym dniu, młodego urzędnika, Milesa Millera. Ta czwórka to: podróżujący na południe sprzedawca Laramie Seymour Sullivan, stereotypowo chytry w swoim zawodzie; starzejący się katolicki ksiądz Daniel Flynn, który wykazuje wczesne oznaki choroby Alzheimera; zmagająca się z problemami czarna piosenkarka Darlene Sweet, która ma koncert w pobliskim Reno; oraz rozgniewana młoda hipiska, która odmawia ujawnienia swojego imienia. Niektóre z tych czterech osób nie są tymi, którzy pojawiają się na powierzchni, te osoby, które mają bardzo konkretny powód, aby wybrać El Royale poza tym, że po prostu potrzebuje miejsca na pobyt. Prawdziwe historie o czwórce plus o Milesie przeplatają się z tym, co dzieje się pod wpływem brudnych tajemnic El Royale. To, co dzieje się między piątką, może być również dotknięte przez innych, którzy szukają jednego lub więcej z pięciu, albo w pomaganiu im lub odzyskiwaniu ich dla ich własnych nefarious celów.

Baner VoD Strefa

Zobacz ocenę filmu na:

  1. Na Filmweb
  2. Na IMDB
PostaćAktor
Ojciec Daniel Flynn / Dock O’Kelly
Jeff Bridges
Darlene Sweet
Cynthia Erivo
Emily Summerspring
Dakota Johnson
Laramie Seymour Sullivan / Dwight
Jon Hamm
Billy Lee
Chris Hemsworth

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

siedem − 3 =