Zakonnica (2018)

Baner VoD Strefa
Gatunek:Horror
Wyświetleń:175 345
Kraj Produkcji:USA
Jakość Filmu:HD
Wersja:Lektor / Napisy PL
Reżyser:Corin Hardy
Ulubione:751 ❤️
Ocena filmu:👍 | 👎 83% oglądających poleca.
Data Premiery:5 września 2018

Oglądaj Online CAŁY FILM w najlepszej jakości HD!!!

 
Wysłani przez Watykan, aby rzucić światło na samobójstwo Siostry Wiktorii, egzorcysty Ojca Burke i idealistycznej zakonnicy, który nie złożył jeszcze ślubów, Siostry Ireny, odwiedzają w 1952 roku w Rumunii klasztor Saint Cartha. Czeka ich długie i intensywnymi spotkaniami z siłami nadprzyrodzonymi. Para badaczy stanie twarzą w twarz z prawdziwym obliczem zła, ucieleśnionym w kształcie złowrogiej zakonnicy. Niewątpliwie, za grubymi kamiennymi murami opactwa kryje się mroczna tajemnica i starożytna ciemna siła, która pragnie wskrzesić. Czy ojciec Burke i siostra Irene uciekną przed gniewem zakonnicy?
 

Zakonnica / The Nun (2018) CAŁY FILM Online Zalukaj CDA

 


download

rejestracja

Opis i Fabuła Filmu Zakonnica / The Nun (2018)

W 1952 roku, w klasztorze Carta w Rumunii, dwie siostry zakonne schodzą do ciemnej sali w kierunku drzwi, w których czytamy: „Tu kończy się Bóg”. Starsza zakonnica przechodzi przez drzwi, aby znaleźć jakiś artefakt, podczas gdy młodsza, Siostra Victoria (Charlotte Hope) zaczyna się modlić. Starsza zakonnica wychodzi zaatakowana i zakrwawiona, mówiąc Wiktorii, by uciekała, zanim zostanie wciągnięta z powrotem w ciemność. Wiktoria biegnie w kierunku okna ,a za nią jest demoniczna zakonnica Valak (Bonnie Aarons), porusza się powoli, ale bliżej niej. Victoria prosi Boga o przebaczenie, zanim skoczy i zabija się. Jakiś czas później jej rozkładające się ciało zostaje odkryte przez człowieka znanego po prostu jako Frenchie (Jonas Bloquet).

Urzędnicy w Watykanie dowiadują się o samobójstwie Wiktorii, które uważane jest za grzech ostateczny. Zwracają się do ojca Anthony Burke (Demian Bichir) o przeprowadzenie dochodzenia. Poszukuje on młodej nowicjat o imieniu Siostra Irene (Taissa Farmiga), która obecnie pracuje jako nauczycielka dla młodych dziewcząt. Oboje spotykają się i idą na poszukiwanie Frenchie, aby mógł zabrać ich do miejsca, gdzie znalazł ciało Wiktorii.

Trójka idzie do opactwa, gdzie Frenchie prowadzi Burke i Irenę do lodówki, gdzie zostawił ciało Victorii. Frenchie zwraca uwagę, że Victoria siedzi, kiedy zostawił ciało na leżąco. Burke kładzie palce Victorii otwarte i znajduje klucz w jej dłoni. Potem zabierają jej ciało, by dać jej odpowiedni pochówek. Wracając w kierunku opactwa, Burke zauważa świeżą krew na schodach, gdzie Frenchie znalazł ciało Victorii. Potem idą do kaplicy, ale nie mogą jeszcze wejść do opactwa. Spotykają się z Prałatem opactwem (Gabrielle Downey), które informuje ich, że składają przysięgę milczenia dla Wiktorii, i że mogą wejść następnego dnia.

Burke i Irene idą do swoich pokoi, podczas gdy Frenchie wychodzi. Przechodzi obok ciemnego lasu i widzi, jak wygląda Victoria spacerująca po lesie. Idzie za nią i kończy zaatakowany przez demoniczną zakonnicę. Frenchie podnosi z ziemi krzyż i odchodzi z nim.

Irene opowiada Burke o serii wizji, których doświadczyła w dzieciństwie, a które skończyły się na tym, że usłyszała zdanie – Maryja wskazuje drogę. Następnie Burke wspomina incydent we Francji, w którym został wezwany do egzorcyzmowania opętanego młodego chłopca o imieniu Daniel (August Maturo). Mimo starań Burkea, chłopiec doznał śmiertelnych obrażeń w wyniku egzorcyzmów, a od tego czasu Burke nie może sobie tego wybaczyć. Czy i tym razem siły zła zwycięża?

Baner VoD Strefa

Zobacz ocenę filmu Zakonnica / The Nun (2018) na:

  1. Na Filmweb
  2. Na IMDB
PostaćAktor
Ojciec Burke
Demián Bichir
Siostra Irene
Taissa Farmiga
Frenchie
Jonas Bloquet
Demoniczna zakonnica
Bonnie Aarons
Siostra Oana
Ingrid Bisu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

5 × jeden =