Zabójcze maszyny (2018)

Baner VoD Strefa
Gatunek:Sci-Fi
Wyświetleń:195 345
Kraj Produkcji:Nowa Zelandia / USA
Jakość Filmu:HD
Wersja:Lektor / PL
Reżyser:Christian Rivers
Ulubione:1451 ❤️
Ocena filmu:👍 | 👎 75% oglądających poleca.
Data Premiery:5 grudnia 2018

Oglądaj Online CAŁY FILM w najlepszej jakości HD!!!

 
Tajemnicza młoda kobieta, Hester Shaw, wyłania się jako jedyna, która może zatrzymać gigantyczne, drapieżne miasto na kołach pożerające wszystko na swojej drodze. Zdziczała i zawzięcie napędzana przez pamięć o swojej matce, Hester łączy siły z Tomem Natsworthym, wyrzutkiem z Londynu, wraz z Anną Fang, niebezpieczną banitką z nagrodą na głowie.

 

Zabójcze maszyny / Mortal Engines (2018) CAŁY FILM Online Zalukaj CDA

 


download

rejestracja

Opis i Fabuła Filmu Zabójcze maszyny / Mortal Engines (2018)

Tysiące lat po tym, jak cywilizacja została zniszczona przez kataklizm, ludzkość przystosowała się i rozwinął się nowy sposób życia. Gigantyczne ruchome miasta wędrują teraz po Ziemi, bezlitośnie żerując na mniejszych miastach trakcyjnych. Tom Natsworthy (Robert Sheehan), który pochodzi z Dolnego Szczebla wielkiego trakcyjnego miasta Londynu, walczy o własne przetrwanie po spotkaniu z niebezpieczną uciekinierką Hester Shaw (Hera Hilmar). Dwa przeciwieństwa, których ścieżki nigdy nie powinny były się skrzyżować, tworzą mało prawdopodobny sojusz, który ma zmienić bieg przyszłości.

Film rozpoczyna się głosem Shrike (Stephen Lang), który na krótko podsumowuje niszczycielskie wydarzenie znane jako Wojna 60-minutowa, w której Starożytni zmarnowali świat wokół siebie, a ci, którzy pozostali, tworzyli mobilne drapieżne miasta, które zapanowały nad mniejszymi miastami.

28-letnia młoda kobieta o imieniu Hester Shaw (Hera Hilmar) mieszka w bawarskim miasteczku górniczym na kołach zwanych Salzhaken. O wiele większe, drapieżne miasto Londyn podąża za mniejszym miastem przez tereny łowieckie, ponieważ większe miasta na kołach polują na te mniesz a miasto Hester jest tu ofiarą które ma zamiar pożreć większe miasto kierowane przez szaleńca.

Na podstawie bestsellerowej książki Philipa Reevea, Mortal Engines opowiada historię dystopijnej przyszłości, w której miasta poruszają się na kołach po jałowej ziemi. Pewnego dnia w Londynie, młoda, zbliżona dziewczyna o imieniu Hester Shaw spotyka się z chłopcem o imieniu Tom Natsworthy, wyrzutkiem z Londynu, a towarzyszy mu dzielna Liga Antytrakcji, musi zatrzymać złoczyńcę i jego ruchome miasto i rozwijającą się fabułę, aby uratować śwait przed zniszczeniem. Czy ten sojusz bohaterów o rożnych i wrogich charakterach przetrwa?

Baner VoD Strefa

Zobacz ocenę filmu na:

  1. Na Filmweb
  2. Na IMDB
PostaćAktor
Hester Shaw
Hera Hilmar
Tom Natsworthy
Robert Sheehan
Thaddeus Valentine
Hugo Weaving
Anna Fang
Jihae
Bevis Pod
Ronan Raftery

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

jeden × 4 =