Wilk w owczej skórze 2 (2019)

Baner VoD Strefa
Gatunek:Animacja / Familijny / Komedia
Wyświetleń:75 345
Kraj Produkcji:Rosja
Jakość Filmu:HD
Wersja:Lektor / Napisy PL
Reżyser:Vladimir Nikolaev
Ulubione:1451 ❤️
Ocena filmu:👍 | 👎 75% oglądających poleca.
Data Premiery:24 stycznia 2019

Oglądaj Online CAŁY FILM w najlepszej jakości HD!!!

 
W magicznej dalekiej krainie, w malowniczej małej wiosce położonej wśród zielonych łąk i falujących wzgórz, żyje stado beztroskich owiec. Jednak ich duszpasterskie i bezstresowe życie zostaje przerwane, gdy stado wilków rozbija obóz w pobliskim wąwozie.
 

Wilk w owczej skórze 2 / Volki i ovtsy. Khod sviney 2(2019) CAŁY FILM Online Zalukaj CDA

 


download

rejestracja

Opis i Fabuła Filmu Wilk w owczej skórze 2 / Volki i ovtsy. Khod sviney 2(2019)

Ulubieniec stada, młody i beztroski wilk Gray, nie wie, że wkrótce będzie obcym człowiekiem wśród swoich przyjaciół. Podkreślając rolę przywódcy stada i dłoni a raczej łapy oraz serca najpiękniejszego wilka Bianchi, Gray wciąż się wygłupia i układa dowcipy swoim bliskim. Wszystko przewraca się do góry nogami, gdy postanawia zmienić siebie za pomocą magicznego eliksiru. Cud naprawdę się zdarza: Gray zamienia się w barana. Obawiając się o swoje, teraz owczą, skórę, Gray ucieka od wilków i osiedla się w wiosce owiec.

W magicznej dalekiej krainie, w malowniczej małej wiosce położonej wśród zielonych łąk i falujących wzgórz, żyje stado beztroskich owiec. Jednak ich duszpasterskie i bezstresowe życie zostaje przerwane, gdy stado wilków rozbija obóz w pobliskim wąwozie. Zgodnie ze starożytną tradycją, odchodzący na emeryturę przywódca stada Magra ogłasza, że jego przyszły następca musi udowodnić, że ma prawo do prowadzenia, pokonując rywali. Kiedy potężny i spragniony krwi Ragear rusza do przodu, jedynym wilkiem na tyle odważnym, by rzucić mu wyzwanie, jest Grey, ulubieniec stada, ale beznadziejny głupek. Aby zostać liderem i odzyskać miłość Bianki, Grey wyrusza do lasu, gdzie odkrywa obóz cygańskich królików. Wróżkowy królik Mami daje mu magiczny „eliksir transmutacyjny”. Grey pije eliksir i wraca do wilczej jamy, ale po przybyciu dowiaduje się, że został przemieniony w… barana!

Baner VoD Strefa

Zobacz ocenę filmu na:

  1. Na Filmweb
  2. Na IMDB
PostaćAktor
Szary
Otar Saralidze
Mami
Małgorzata Socha
Gark
Mirosław Zbrojewicz
Skinny
Piotr Adamczyk
Bucho
Adam Bauman

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

dwa + czternaście =