Venom (2018)

Baner VoD Strefa
Gatunek:Akcja / Sci-Fi
Wyświetleń:75 345
Kraj Produkcji:USA/Chiny
Jakość Filmu:HD
Wersja:Lektor / PL
Reżyser:Ruben Fleischer
Ulubione:451 ❤️
Ocena filmu:👍 | 👎 65% oglądających poleca.
Data Premiery:1 października 2018

Oglądaj Online CAŁY FILM w najlepszej jakości HD!!!

 
Eddie Brock (Tom Hardy) jest znanym dziennikarzem/reporterem, który „śledzi ludzi, którzy nie chcą być śledzeni” jak to określa. Zetknął się z fundacją Life i próbując ujawnić zarzuty, które otrzymała, traci całą swoją karierę. Sześć miesięcy później zostaje sprowadzony z powrotem do fundacji przez jednego z ich czołowych naukowców, ale podczas swojej wizyty, Eddie natrafia na obcego, znanego jako Symbiont. Jad, Symbiont, decyduje się przywiązać i przystosować do ciała Eddiego, ale to dostaje Brocka w kłopoty przez Carltona Drake’a (Riz Ahmed), lidera fundacji Life. Eddie/Jad musi powstrzymać Drakea przed kontynuowaniem jego planów, aby zamienić ludzi w pełne Symbionty.
 

Venom (2018) CAŁY FILM Online Zalukaj CDA

 


download

rejestracja

Opis i Fabuła Filmu Venom (2018)

Badając przestrzeń w poszukiwaniu nowych, zamieszkałych światów, sonda należąca do korporacji bioinżynieryjnej Life Foundation odkrywa kometę pokrytą symbiotycznymi formami życia. Sonda wraca na Ziemię z czterema próbkami, ale jedna z nich ucieka i powoduje katastrofę statku w Malezji. The Life Foundation odzyskuje pozostałe trzy i transportuje je do ośrodka badawczego w San Francisco, gdzie odkrywają, że symbioty nie mogą przetrwać bez żywicieli oddychających tlenem, którzy często śmiertelnie odrzucają symbiozę. Dziennikarz śledczy Eddie Brock czyta o tych ludzkich procesach w utajnionym dokumencie, który jest w posiadaniu jego narzeczonej Anne Weying, prawniczki przygotowującej pozew do obrony fundacji Life Foundation. Brock konfrontuje się z prezesem Life Foundation, Carltonem Drake’em, w sprawie procesów, które doprowadziły do utraty pracy zarówno przez Brocka jak i Weyinga. W konsekwencji, Weying kończy ich związek.

Sześć miesięcy później procesy w symbiozie Drake’a są bliższe sukcesu, choć jedna z jego symbiontów umiera z powodu niedbałości. Do Brocka zwraca się Dora Skirth, jeden z naukowców Drake’a, który nie zgadza się z jego metodami i chce go zdemaskować. Ona pomaga Brockowi włamać się do obiektu badawczego w poszukiwaniu dowodów, a on dowiaduje się, że znajomy jego, bezdomna kobieta imieniem Maria, jest jednym z przedmiotów badań. Brock próbuje uratować Marię jednak to się nie udaję. Brock ucieka i wkrótce zaczyna wykazywać dziwne objawy. Sięga do Weying o pomoc, a jej nowy chłopak, dr Dan Lewis, odkrywa symbionta u Brocka. Drake wystawia się na działanie pozostałego zniewolonego symbionta, zabijając obu. To pozostawia symbionta wewnątrz Brock’a jako jedyny znany żyjący okaz.

Drake wysyła najemników, aby odzyskać symbionta z Brockiem, ale objawia się to wokół jego ciała jako potworne stworzenie, które walczy z napastnikami. Później przedstawia się Brockowi jako Jad, i wyjaśnia, że kometa szuka planet, na których symbionci mogą posiadać i pożerać mieszkańców. Jad oferuje oszczędzić Brock, jeśli pomaga symbiontom osiągnąć swój cel czy ludzkość przetrwa? Jak Broke poradzi sobie z pasożytem który kontroluje jego ciało.

Baner VoD Strefa

Zobacz ocenę filmu na:

  1. Na Filmweb
  2. Na IMDB
PostaćAktor
Eddie Brock / Venom
Tom Hardy
Mężczyzna z psem
Stan Lee
Cletus Kasady
Woody Harrelson
Carlton Drake / Riot
Riz Ahmed
Pani Chen
Peggy Lu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

2 × cztery =