Trzy kroki od siebie (2019)

Baner VoD Strefa
Gatunek:Melodramat
Wyświetleń:175 345
Kraj Produkcji:USA
Jakość Filmu:HD
Wersja:Lektor / Napisy PL
Reżyser:Justin Baldoni
Ulubione:1451 ❤️
Ocena filmu:👍 | 👎 75% oglądających poleca.
Data Premiery:13 marca 2019

Oglądaj Online CAŁY FILM w najlepszej jakości HD!!!

 
Siedemnastoletnia Stella spędza większość czasu w szpitalu jako pacjentka z mukowiscydozą. Jej życie jest pełne rutyny, granic i samokontroli, a wszystko to wystawiane jest na próbę, gdy poznaje Willa, niemożliwie uroczego nastolatka, który ma tę samą chorobę. Natychmiastowy flirt, poprzez ograniczenia dyktują, że muszą zachować bezpieczny dystans między sobą. Wraz z nasilaniem się ich związku, pojawia się również pokusa wyrzucenia reguł przez okno i przyjęcia tej atrakcyjności. Miłość nie ma granic.
 

Trzy kroki od siebie / Five Feet Apart (2019) CAŁY FILM Online Zalukaj CDA

 


download

rejestracja

Opis i Fabuła Filmu Trzy kroki od siebie / Five Feet Apart (2019)

Stella Grant (Haley Lu Richardson) jest pacjentką z mukowiscydozą (CF), która aktywnie korzysta z mediów społecznościowych, aby poradzić sobie z chorobą i spróbować prowadzić normalne życie. Stella Grant poznaje innego pacjenta z mukowiscydozą, Willa Newman’a (Cole Sprousea), i szybko rozwijają w nim uczucia do siebie nawzajem. Will znajduje Vlog Stelli na YouTube, w którym Stella omawia życie z mukowiscydozą. Will jest zaintrygowany i ogląda każdy film, który zamieszcza.

Five Feet Apart to film amerykańskiego dramatu romantycznego z 2019 roku w reżyserii Justina Baldoniego w jego reżyserskim debiucie, napisany przez Mikki Daughtry i Tobiasa Iaconisa. Film został zainspirowany przez Claire Wineland, która cierpiała na mukowiscydozę. Haley Lu Richardson i Cole Sprouse grają dwóch młodych pacjentów z mukowiscydozą, którzy próbują nawiązać związek, mimo że zawsze są zmuszeni do zachowania pewnego dystansu. Została ona wydana w Stanach Zjednoczonych 15 marca 2019 roku przez CBS Films via Lionsgate. Historia dwójką młodych ludzi którzy muszą żyć w świecię zasad i ograniczeń nie mogąc cieszyć się miłością.Film z gatunku melodramatu.

Baner VoD Strefa

Zobacz ocenę filmu na:

  1. Na Filmweb
  2. Na IMDB

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

7 − cztery =