Toy Story 4 (2019)

Baner VoD Strefa
Gatunek:Animacja / Familijny / Fantasy / Komedia
Wyświetleń:245 345
Kraj Produkcji:USA
Jakość Filmu:HD
Wersja:Lektor / Dubbing PL
Reżyser:Josh Cooley
Ulubione:4451 ❤️
Ocena filmu:👍 | 👎 85% oglądających poleca.
Data Premiery:15 czerwca 2019

Oglądaj Online CAŁY FILM w najlepszej jakości HD!!!

 
Woody, Buzz Lightyear i reszta gangu wyruszają na wycieczkę z Bonnie i nową zabawką o nazwie Forky. Pełna przygód podróż zamienia się w nieoczekiwane spotkanie, gdyż niewielki objazd Woody prowadzi go do jego dawno zaginionego przyjaciela Bo Peepa. Gdy Woody i Bo rozmawiają o dawnych czasach, wkrótce zaczynają zdawać sobie sprawę, że są dwoma światami od siebie, jeśli chodzi o to, czego chcą od życia jako zabawka.
 

Toy story 4(2019) CAŁY FILM Online Zalukaj CDA

 


download

rejestracja

Opis i Fabuła Filmu Toy story 4(2019)

Woody i gang wyruszają w podróż z nową zabawką Forkyego, który jest przekonany, że jest śmieciem i nie rozumie jeszcze swojej roli w świecie. Po drodze Woody niespodziewanie łączy się z Bo Peepa i staje przed decyzją i przyszłością, której nigdy sobie nie wyobrażał.

Dziewięć lat wcześniej, po wydarzeniach z Toy Story 2, Bo Peep i Woody próbują ratować RC, zdalnie sterowany samochód Andyego, przed burzą deszczową. Podobnie jak zakończyć ratowanie, Woody zegarki jak Bo jest podarowany do nowego właściciela, i rozważa wyjazd z nią, ale ostatecznie decyduje się pozostać z Andym. Po latach, nastoletni Andy przekazuje je Bonnie, młodszemu dziecku, zanim pójdzie do szkoły średniej. Podczas gdy zabawki są wdzięczne za nowe dziecko, Woody walczy o dostosowanie się do środowiska, w którym nie jest ulubieńcem, jak był z Andym, widoczne to jest, gdy Bonnie bierze odznakę szeryfa Woody i umieszcza ją na Jessie zamiast tego, nawet nie kłopocząc się, aby dać Woodiemu mu rolę podczas jej zabawy.

W dniu przedszkolnej orientacji Bonnie, Woody martwi się o nią i wkrada się do jej plecaka. Po tym, jak koleżanka odbiera Bonnie zapasy sztuki i rzemiosła, Woody potajemnie odzyskuje materiały i różne kawałki śmieci ze śmieci, w tym plastikowy korek. Bonnie używa ich do stworzenia dwunożnego korka, którego nazywa „Forky”. Forky ożywa w plecaku Bonnie i zaczyna przeżywać kryzys egzystencjalny, myśląc, że jest raczej śmieciem niż zabawką i chcąc pozostać w koszu na śmieci. Kiedy Forky staje się ulubioną zabawką Bonnie.

Toy Story 4 to amerykański komputerowo animowany film komediowy z 2019 roku wyprodukowany przez Pixar Animation Studios dla Walt Disney Pictures. Jest to czwarta część serii Toy Story Pixara i sequel Toy Story 3 (2010). Wyreżyserował ją Josh Cooley (w swoim pełnometrażowym debiucie reżyserskim) ze scenariusza Andrew Stantona i Stephany Folsom; ta trójka wyreżyserowała także historię obok Johna Lassetera, Rashidy Jones, Willa McCormacka, Valerie LaPointe i Martina Hynesa. Tom Hanks, Tim Allen, Annie Potts, Joan Cusack, Don Rickles, [a] Wallace Shawn, John Ratzenberger, Estelle Harris, Blake Clark, Bonnie Hunt, Jeff Garlin, Kristen Schaal i Timothy Dalton wcielają się w role bohaterów pierwszych trzech filmów. Dołączają do nich Tony Hale, Keegan-Michael Key, Jordan Peele, Christina Hendricks, Keanu Reeves i Ally Maki, którzy wcielają się w nowych bohaterów.

Film jest poświęcony Donowi Ricklesowi i animatorowi Adamowi Burke’owi, którzy zmarli odpowiednio 6 kwietnia 2017 roku i 8 października 2018 roku.

Toy Story 4 miała swoją premierę 11 czerwca 2019 roku w Los Angeles w Kalifornii, a 21 czerwca 2019 roku ukazała się w kinach w Stanach Zjednoczonych, w RealD 3D, Dolby Cinema i IMAX. Film zarobił 1,073 miliarda dolarów brutto na całym świecie, stając się najwyższą ratą franczyzy, ósmym filmem o najwyższej oglądalności w 2019 r., trzydziestym filmem o najwyższej oglądalności wszechczasów i piątym filmem animowanym o najwyższej oglądalności wszechczasów w biegu kinowym. Toy Story 4 otrzymała pozytywne recenzje za swoją historię, humor, emocje, partyturę, animację i spektakle. Otrzymała nagrodę Critics’ Choice Movie Award za najlepszy film animowany oraz nagrodę Amerykańskiej Gildii Producentów za najlepszy film animowany. Podczas 92. edycji Oscara film był nominowany do nagrody w kategorii Najlepsza oryginalna piosenka i zdobył nagrodę w kategorii Najlepszy film animowany.

Baner VoD Strefa

Zobacz ocenę filmu na:

  1. Na Filmweb
  2. Na IMDB
PostaćAktor
Chudy
Tom Hanks
Buzz Astral
Tim Allen
Bo Peep
Annie Potts
Forky
Tony Hale
Ducky
Keegan-Michael Key

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

1 + 5 =