To: Rozdział 2 (2019)

Baner VoD Strefa
Gatunek:Horror
Wyświetleń:75 345
Kraj Pochodzenia:Kanada/USA
Jakość Filmu:HD
Wiek:16+
Ulubione:1451 ❤️
Ocena filmu:👍 | 👎 85%
Premiera:26 sierpnia 2019

Oglądaj Online CAŁY FILM w najlepszej jakości HD!!!

 
To: Rozdział 2 to druga cześć filmu opowiadająca historię po wydarzeniach z cześć pierwszej To z 2017 roku. Po ponad 30 latach paczka znajomych która przeżyła tragedię już jako dorosłe osoby muszą znowu stawić czoła wielkiemu złu w postaci morderczego klauna który znów atakuję miasteczko Derry gdzie dzieje się akcja tego horroru. Członkowie klubu Frajerów z Mikem na czele znowu się spotykają by stawić czoła nowym siłą mroku i raz na zawsze pokonać nie czyste siły w ostatecznej walce dobra za złem. Czy znowu uda im się przeżyć i czy pokonają tym razem morderczego klauna. Oglądaj cały film To: Rozdział 2 w jakości HD by się o tym przekonać nie pozwól mrokowi wygrać.
 

To: Rozdział 2 (2019)CAŁY FILM Online Zalukaj CDA

 


download

rejestracja

Opis i Fabuła Filmu To: Rozdział 2 (2019)

Uwaga na spoilery! Pennywise wychodzi tylko raz na 27 lat, jednorazowo na około rok. W tym czasie żeruje na dzieciach z Derry w Maine, a po napełnieniu się świeżym mięsem wraca do stanu hibernacji.

Pierwszy film miał miejsce w przeszłości Klubu Frajerów, a drugi opowiadał ich historię jako dorosłych. Należy również zauważyć, że w rozdziale 1, po uprowadzeniu i uratowaniu Bev wspomina ona, jak widziała wizje Klubu i ich członków którzy wracających do Derry jako dorośli po kilku dekadach.

Większość z klubu po traumatycznych wydarzeniach z Pennywise wyrzuciło te wspomnienia ze swoich umysłów, wszyscy dawni bohaterowie filmu poszły swoimi odrębnymi drogami w życiu zapominając o tym co się stało i wydarzeniach jakich byli świadkami. Teraz, po trzydziestce, prawie wszyscy opuścili Derry i stworzyli dla siebie, gdzie indziej, dość udane życie wraz z nowymi rodzinami. Jednak to już wkrótce się zmienia bo zło nie zostało pokonane tylko czekało na rewanż przygotowując się na ostateczną konfrontację.

27 lat później, po przeżyciu swojego pierwszego spotkania z morderczym klaunem, Mike nadal jest w Derry jako miejski bibliotekarz. Po zauważeniu powrotu Pennywise kontaktuje się z pozostałymi i przypomina im o ich pakcie na rzecz powrotu do miasta i zła z jakim muszą stanąć do boju.

Wspólnie odbywają podróż w oparciu o własne, wcześniejsze doświadczenia Mike’a z członkami klubu, którzy mieszkają poza granicami Derry. Ujawniają starożytną broń, która rzekomo jest częścią Rytuału Chüda, a która zawiera oznaczenia oparte na wizjach jego przybycia do tej części świata. Pojawiając się jak kometa lub asteroida, wylądowała na Ziemi w miejscu, które początkowo było nijakie dawno temu ich rodzinne miasteczko.

Film oparty jest na książce Stephen King wydanej w 1986 roku. Reżyserem filmu jest Andy Muschietti a za scenariusz odpowiada Gary Dauberman. To połączenie sprawia że film łączy klasykę gatunku kina strachu wraz z odpowiednim tonem filmów które mają przerażać widza.

Baner VoD Strefa

Zobacz ocenę filmu na:

  1. To: Rozdział 2 na Filmweb
  2. To: Rozdział 2 na IMDB
PostaćAktor
Pennywise
Bill Skarsgård
Richie Tozier
Bill Hader
Eddie Kaspbrak
James Ransone
Młoda Beverly
Sophia Lillis
Młody Eddie
Jack Dylan Grazer

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

dziesięć − 3 =