Terminator Mroczne Przeznaczenie (2019)

Baner VoD Strefa
Gatunek:Akcja / Sci-Fi
Wyświetleń:205 345
Kraj Produkcji:Chiny/USA
Jakość Filmu:HD
Wersja:Lektor / PL
Reżyser:Tim Miller
Ulubione:1451 ❤️
Ocena filmu:👍 | 👎 55% oglądających poleca.
Data Premiery:23 października 2019

Oglądaj Online CAŁY FILM w najlepszej jakości HD!!!

 
Młoda meksykańska pracownica, Dani Ramos, jest ścigana przez praktycznie niezniszczalnego terminatora z przyszłości, zwanego REV-9. Jest ona jednak chroniona przez ulepszonego człowieka o imieniu Grace, który również jest z przyszłości. Uciekają przed niepowstrzymanym terminatorem i w drodze pomaga im Sarah Connor. Cała trójka udają się do Laredo w Teksasie, gdzie Grace ma współrzędne możliwego wsparcia i gdzie spotykają T-800, który mieszka w odizolowanym miejscu z rodziną. Grupa próbuje zniszczyć REV-9.
 

Terminator Mroczne przeznaczenie / Terminator Dark Fate (2019) CAŁY FILM Online Zalukaj CDA

 


download

rejestracja

Opis i Fabuła Filmu Terminator Mroczne przeznaczenie / Terminator Dark Fate (2019)

Po wydarzeniach z „Terminatora 2: Dzień Sądu”, Sarah Connor (Linda Hamilton) poczuła, że jej koszmary o maszynowo zniszczonym przyszłym świecie dawno minęły. Uczucia te zmieniły się, gdy na plaży w Gwatemali w 1998 roku z przerażeniem patrzyła, jak jej syn John (Jude Collie) został zamordowany przez Terminatora T-800 (Arnold Schwarzenegger), ponownie niszcząc jej świat.

22 lata później w Meksyku para obserwuje, jak świecąca kula światła spada z nagą kobietą niedaleko od nich. Młoda kobieta o imieniu Grace (Mackenzie Davis), wydaje się być nieprzytomna, ale zanim spróbują uzyskać jej pomoc medyczną, przybywają lokalne władze, przyjmując założenia co do sytuacji. Próbując schwytać Grace, budzi się i w zaskakującym tempie oraz zręczności, eliminuje policje! Następnie kradnie ubranie chłopakowi i jego samochód, a następnie wjeżdża do miasta.

Dokładnie dwadzieścia pięć lat po wyeliminowaniu zagrożenia nuklearnego Skynetu w Terminatorze 2: Dzień Sądu (1991), inny pozornie nieistotny człowiek – niczego niepodejrzewający pracowniczka montażu samochodów w fabryce, Dani Ramos – wprawia w ruch morderczy plan przeciwko ludzkości, wymyślony przez tyraniczne maszyny z przyszłości. Po raz kolejny, samoświadomy system komputerowy wysyła w czasie swojego najbardziej wyrafinowanego androidalnego zabójcę – niemal niezniszczalny terminator wykonany z zaawansowanego mimetycznego polipropylenu, Rev-9 – aby wytępić młodą Dani w 2020 roku w Mexico City. Jednakże z odległego 2042 roku przybywa nieustraszony obrońca – bionicznie wzmocniony bojownik ruchu oporu, Grace – który, aby zapewnić przetrwanie Dani, niechętnie łączy siły z nieoczekiwanym sojusznikiem i sprawdzonym w boju obrońcą z przeszłości: uzbrojoną po zęby Sarą Connor. Z ofiarą Sary świat nigdy nie bedzie musiał stawić czoła następstwom Dnia Sądu. Czy trio opiekunów może ponownie napisać historię na nowo?

Baner VoD Strefa

Zobacz ocenę filmu na:

  1. Na Filmweb
  2. Na IMDB
PostaćAktor
Dani Ramos
Natalia Reyes
Grace
Mackenzie Davis
Sarah Connor
Linda Hamilton
T-800 / Carl
Arnold Schwarzenegger
Gabriel / Rev-9
Gabriel Luna

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

1 × jeden =