Szybcy i Wściekli: Hobbs i Shaw (2019)

Baner VoD Strefa
Gatunek:Akcja
Wyświetleń:205 345
Kraj Produkcji:USA/UK
Jakość Filmu:HD
Wersja:Lektor / Dubbing PL
Reżyser:David Leitch
Ulubione:1051 ❤️
Ocena filmu:👍 | 👎 55% oglądających poleca.
Data Premiery:13 lipca 2019

Oglądaj Online CAŁY FILM w najlepszej jakości HD!!!

 
Lawman Luke Hobbs (Dwayne „The Rock” Johnson) i wyrzucony Deckard Shaw (Jason Statham) tworzą mało prawdopodobny sojusz, gdy cyber-genetycznie ulepszony złoczyńca zagraża przyszłości ludzkości.
 

Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw / Fast & Furious presents: Hobbs & Shaw CAŁY FILM Online Zalukaj CDA

 


download

rejestracja

Opis i Fabuła Filmu Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw / Fast & Furious presents: Hobbs & Shaw

W Londynie, Hattie Shaw i jej zespół agentów MI6 próbuje odzyskać programowalny supervirus o nazwie „Snowflake” z organizacji terrorystycznej Eteon. Brixton Lore, agentka Eteon z cybernetycznymi implantami, które pozwalają mu dokonywać nadludzkich wyczynów, przybywa i zabija wszystkich agentów z wyjątkiem Hattie, która wstrzykuje sobie Śnieżynkę przed ucieczką. Brixton obramowuje Hattie za zabicie jej zespołu i kradzież Snowflake, zmuszając ją do ucieczki.

Luke Hobbs i Deckard Shaw, brat Hattie, są oboje poinformowani o zaginionym wirusie i niechętnie przydzieleni do współpracy w celu wytropienia go. Po krótkim spotkaniu w czarnej siedzibie CIA w Leadenhall Building, Deckard idzie do domu Hattie dla informacji, a Hobbs udaje się znaleźć Hattie, po krótkim starciu, przynosi ją do biura CIA, jak Deckard następnie wraca. Biuro zostaje zaatakowane, a Hattie zostaje podjęta przez Brixton, którego Deckard uznaje za starego kolegę-wróg, którego wcześniej zastrzelił i rzekomo zabił. Hobbs i Deckard ścigać i ratować Hattie podczas późniejszego pościgu za samochodem, udaje się uciec z Brixton, który rozbija się w dwupoziomowym autobusie. Jednakże, Brixton obrazuje wszystkich trzech jako zdrajców poprzez kontrolę Eteon nad globalnymi mediami informacyjnymi.

Trzej lokalizują profesora Andreiko, który stworzył Snowflake, aby skutecznie dostarczać szczepionki, i który informuje ich, że aby zapobiec wykorzystywaniu Snowflake przez Eteon do eliminacji ludzkości, Hattie, podczas gdy wirus jest jeszcze uśpiony, musi zostać albo skremowany, albo usunięty za pomocą specjalistycznego urządzenia ekstrakcyjnego, znajdującego się w siedzibie Eteon w Czarnobylu na Ukrainie. Po przelocie pod przykrywką do Moskwy i spotkaniu z dziewczyną Deckarda, Margaritą, w celu przezbrojenia, trzy osoby przeniknęły do obiektu. Udaje im się odzyskać urządzenie ekstrakcyjne przed ucieczką i zniszczeniem obiektu, jednak Andriejko zostaje zabity, a urządzenie zostaje uszkodzone podczas ich ucieczki.

Baner VoD Strefa

Zobacz ocenę filmu na:

  1. Na Filmweb
  2. Na IMDB
PostaćAktor/Aktorka
Luke Hobbs
Dwayne Johnson
Deckard Shaw
Jason Statham
Brixton
Idris Elba
Hattie Shaw
Vanessa Kirby
Magdalene „Queenie” Shaw
Helen Mirren

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

9 − 6 =