Szansa dla Karierowicza (1991)

Baner VoD Strefa
Gatunek:Komedia romantyczna
Wyświetleń:55 345
Kraj Produkcji:USA
Jakość Filmu:HD
Wersja:Lektor / Napisy PL
Reżyser:Bryan Gordon
Ulubione:751 ❤️
Ocena filmu:👍 | 👎 75% oglądających poleca.
Data Premiery:29 marca 1991

Oglądaj Online CAŁY FILM w najlepszej jakości HD!!!

 
Jim jest durnym synem lokalnego wykonawcy cementu, który mieszka w domu i nie ma żadnego kierunku w swoim życiu. Josie jest wspaniałą córką bogatego biznesmena, który marzy o wyjeździe z miasta. Kiedy Jim jest zamknięty w sklepie Target na swoją pierwszą noc jako nocny dozorca, odkrywa Josie, która zasnęła podczas kontemplacji kradzieży sklepowej. Teraz zamknięta w sobie, para dowiaduje się, że mają wiele wspólnego. Niewiele wiedzą, że dwóch drobnych przestępców jest ścigana i szuka miejsca do ukrycia tam gdzie znajdują się Jim i Josie.
 

Szansa dla karierowicza / Career Opportunities(1991) CAŁY FILM Online Zalukaj CDA

 


download

rejestracja

Opis i Fabuła Filmu Szansa dla karierowicza / Career Opportunities(1991)

Jim Dodge jest samozwańczym „człowiekiem ludzi” i marzycielem, który jest postrzegany jako leniwy i dobry w niczym. Po zwolnieniu z wielu nisko płatnych miejsc pracy, Jim otrzymuje wybór od swojego ojca, Bud Dodge’a, aby albo wylądować w lokalnym Target lub zostać umieszczonym w autobusie do St. Louis. Jim zostaje zatrudniony jako nocny sprzątacz i ochroniarz w markecię Target. Na pierwszej zmianie w nowej pracy, Jim zostaje zamknięty sam w sklepie przez swojego szefa, głównego dozorcę, który zostawia go tam aż do zakończenia zmiany o 7 rano. Natrafia na Josie McClellan, stereotypową zepsutą bogatą dziewczynę, którą zna całe życie.

Career Opportunities to amerykańska komedia romantyczna z 1991 roku z Frankiem Whaleyem w pierwszej głównej roli i Jennifer Connelly. Scenariuszem i koproducentem filmu jest John Hughes, a reżyserem Bryan Gordon. W filmie Whaley gra Jima Dodge’a, przekonywującego, ale nieodpowiedzialnego dzieciaka, który ląduje jako nocny dozorca w lokalnym sklepie Target. Pewnego wieczoru, po godzinach, odnajduje się sam na sam z zamożną, ale źle traktowaną Josie McClellan (Connelly). Zabawna komedia pomyłek.

Baner VoD Strefa

Zobacz ocenę filmu na:

  1. Na Filmweb
  2. Na IMDB
PostaćAktor
Josie McClellan
Jennifer Connelly
Jim Dodge
Frank Whaley
C.D. Marsh
John Candy
Nestor Pyle
Dermot Mulroney
Bud Dodge
John M. Jackson

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

12 − siedem =