Spider-Man Uniwersum (2018)

Baner VoD Strefa
Gatunek:Animacja / Familijny / Akcja
Wyświetleń:375 345
Kraj Produkcji:Polska
Jakość Filmu:HD
Wersja:Lektor / PL
Reżyser:Bob Persichetti / Peter Ramsey
Ulubione:3451 ❤️
Ocena filmu:👍 | 👎 85% oglądających poleca.
Data Premiery:7 grudnia 2018

Oglądaj Online CAŁY FILM w najlepszej jakości HD!!!

 
Miles Morales jest nastolatkiem z Brooklynu, zmagającym się z własnymi problemami, gdy dostosowuje się do nowej szkoły. Na dodatek jest Spider-Manem, ponieważ spotyka różne wersje kultowego superbohatera w różnych formach, z różnych wymiarów we wszechświecie.
 

Spider-Man Uniwersum / Spider-Man: Into the Spider-Verse (2018) CAŁY FILM Online Zalukaj CDA

 


download

rejestracja

Opis i Fabuła Filmu Spider-Man Uniwersum / Spider-Man: Into the Spider-Verse (2018)

Nastolatek Miles Morales zmaga się z oczekiwaniami swojego ojca, policjanta Jeffersona Davisa, który widzi w Spider-Manie zagrożenie. Miles przenosi się do szkoły z internatem, ale później wymyka się i idzie do mieszkania swojego wuja Aarona Davisa. Kiedy udają się na opuszczoną stację metra, by malować graffiti, Miles zostaje ugryziony przez radioaktywnego pająka i zyskuje zdolności podobne do pająka, podobnie jak Spider-Man, a także uprawnienia do emisji bioelektrycznego „jadu” wybuchu i staje się niewidzialny.

Miles wraca na stację w poszukiwaniu pająka i odkrywa akcelerator cząsteczek zwany „Super-Zimowcem” zbudowany przez Kingpina, który ma nadzieję na dostęp do równoległych wszechświatów i przywrócenie jego martwej rodziny. Miles zauważa, że Spider-Man przybył i próbuje wyłączyć zderzak podczas walki z egzekutorami Kingpina, Green Goblin i Prowler. Spider-Man ratuje Milesa, ale Green Goblin wrzuca Spider-Mana do kolizji, powodując eksplozję, która zabija Green Goblin i poważnie rani Spider-Mana. Daje Milesowi dysk USB, który wyłączy akcelerator i ostrzega, że maszyna może zniszczyć miasto, jeśli zostanie reaktywowana. Miles następnie ogląda w przerażeniu, jak Kingpin brutalnie zabija Spider-Mana, zanim ucieknie z Prowler.

Kiedy miasto opłakuje śmierć Spider-Mana, Miles próbuje uczcić jego dziedzictwo i stać się kolejnym superbohaterem Nowego Jorku. Próbując swoich nowo odkrytych umiejętności, Miles spada z budynku i uszkadza pamięć USB. Przy grobie Spider-Mana, Miles poznaje Petera B. Parkera, starszą i zużytą wersję Spider-Mana z innego wymiaru. Peter niechętnie zgadza się na szkolenie Milesa w zamian za pomoc w kradzieży danych w celu stworzenia nowego dysku. W ośrodku badawczym Kingpina w Alchemax, Miles odkrywa, że ma również moc czynienia go niewidzialnym. Konfrontuje się z nimi naukowiec Olivia Octavius, która pobiera próbki DNA od niego i ujawnia, że umrze z powodu rozkładu komórek, jeśli pozostanie w ich wymiarze zbyt długo.

Spider-Man: Into the Spider-Verse to animowany komputerowo animacja o superbohaterze Spider-manie z 2018 roku, w którym występuje postać Marvel Comics Milesa Moralesa / Spider-Mana, wyprodukowany przez Columbia Pictures i Sony Pictures Animation we współpracy z Marvel, a dystrybuowany przez Sony Pictures Releasing. Jest to pierwszy pełnometrażowy film animowany w serii Spider-Man, którego akcja rozgrywa się we wspólnym wielotorowo w świecie o nazwie „Spider-Verse”, w którym występują alternatywne światy. Film został wyreżyserowany przez Boba Persichetti’ego, Petera Ramseya i Rodneya Rothmana ze scenariusza Phila Lorda i Rothmana oraz opowieści Pana. Gwiazdą filmu jest głos Shameika Moore’a jako Milesa Moralesa / Spider-Mana, obok Jake’a Johnsona, Hailee Steinfeld, Mahershala Ali, Briana Tyree Henry’ego, Lily Tomlin, Luna Lauren Velez, Johna Mulaneya, Kimiko Glenna, Nicolasa Cage’a i Lieva Schreibera. W filmie Miles Morales dołącza do innych Spider-Manów z różnych wymiarów, którzy łączą siły, aby uratować Nowy Jork przed Kingpinem.

Baner VoD Strefa

Zobacz ocenę filmu na:

  1. Na Filmweb
  2. Na IMDB
PostaćAktor
Miles Morales
Shameik Moore
Peter B. Parker
Jake Johnson
Gwen Stacy
Hailee Steinfeld
Wujek Aaron
Mahershala Ali
Jefferson Davis
Brian Tyree Henry

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

jeden × 5 =