Spider-Man Daleko od domu / Spider-Man Far From Home (2019)

Baner VoD Strefa

 

Gatunek:Akcja / Sci-Fi
Wyświetleń:375 345
Kraj Produkcji:USA
Jakość Filmu:HD
Wersja:Lektor / PL
Reżyser:Jon Watts
Ulubione:5451 ❤️
Ocena filmu:👍 | 👎 77% oglądających poleca.
Data Premiery:26 czerwca 2019

Oglądaj Online CAŁY FILM w najlepszej jakości HD!!!

Jakiś czas po pokonaniu Thanosa i poświęceniu Tony’ego Starka, Peter Parker wraca do szkoły średniej. Teraz, Peter chce zobaczyć świat z kolegami z klasy i chce zrobić sobie przerwę od bycia Spider-Manem. Jednak jego pełna zabawy podróż zostaje nagle sabotowana, gdy ciąg tajemniczych ataków ze strony stworzeń zwanych Elementalami zaczyna siać spustoszenie na całym świecie. Aby utrudnić sprawę, Peter zostaje zwerbowany przez Nicka Fury’ego i między wymiarowego Herosa o nazwisku Quentin Beck/Mysterio, który ma pomóc w walce z nimi i odkryć prawdę kryjącą się za atakami. Czy Elementale są prawdziwe? Czy Mysterio jest tym, za kogo się podaje?

Spider-Man Daleko od domu / Spider-Man Far From Home (2019) CAŁY FILM Online Zalukaj CDA


download

rejestracja

Opis i Fabuła Filmu Spider-Man Daleko od domu / Spider-Man Far From Home (2019)

Nasza przyjazny Super Bohater Spiderman postanawia dołączyć do swoich najlepszych przyjaciół, Neda, MJa, i reszty gangu na europejskich wakacjach. Jednak plan Petera, by zostawić superbohaterów za sobą na kilka tygodni, zostaje szybko porzucony, gdy żałośnie zgadza się pomóc Nickowi Fury’emu w odkryciu tajemnicy kilku ataków żywiołów, powodujących spustoszenie na całym kontynencie.

Film otwiera się w meksykańskim mieście, gdzie Nick Fury (Samuel L. Jackson) i Maria Hill (Cobie Smulders) przyjechali zbadać teren po tym, jak zgłoszony cyklon „z twarzą” przetarł się przez miasto. Chwilę później ta dwójka napotkali istotę znaną jako Elemental, a konkretnie tę, która potrafi manipulować ziemią. Spotykają się też z mężczyzną w super-mocnym kombinezonie o imieniu Quentin Beck (Jake Gyllenhaal), który pomaga im w walce z Elementalem Ziemi.

Tymczasem Betty Brant (Angourie Rice) i Jason Ionello (Jorge Lindeborg, Jr) robią swoje codzienne szkolne reportaże, ale zaczynają od „In Memoriam” poświęconego Tony’emu Starkowi, Steve’owi Rogersowi, Natashy Romanoff i Vision. Betty podsumowuje wydarzenia z „The Snap” (lub „The Blip”, jak to się tutaj nazywa z „Avengers: Endgame”), wyjaśnając zjawisko które sprawiło że ludzie znowu pojawili się Ci którzy zniknęli za sprawą Thanosa.

Spider-Man: Far From Home to film amerykańskiego superbohatera z 2019 roku, oparty na postaci z komiksów Marvela Spider-Mana, koprodukowany przez Columbia Pictures i Marvel Studios, a dystrybuowany przez Sony Pictures Releasing. Jest to sequel Spider-Mana: Homecoming (2017) i 23. filmu w Marvel Cinematic Universe (MCU). Film wyreżyserowany przez Jona Wattsa, napisany przez Chrisa McKennę i Erika Sommersa, w roli Petera Parkera / Spider-Mana zagrają: Samuel L. Jackson, Zendaya, Cobie Smulders, Jon Favreau, J. B. Smoove, Jacob Batalon, Martin Starr, Marisa Tomei i Jake Gyllenhaal. W Spider-Manie: Daleko od domu, Parker jest rekrutowany przez Nicka Fury’ego i Mysterio, aby stawić czoła Elementalom podczas jego szkolnej wycieczki do Europy.

Dyskusje na temat sequela Spider-Mana: Homecoming rozpoczęły się w październiku 2016 roku, a projekt został potwierdzony jeszcze w tym samym roku. Holland, Watts i pisarze mieli wrócić do końca 2017 roku. W 2018 roku Jackson i Gyllenhaal dołączyli do obsady jako Fury i Mysterio. Holandia ujawniła tytuł sequela przed filmowaniem, które rozpoczęło się w lipcu i miało miejsce w Anglii, Czechach, Włoszech i nowojorskiej metropolii. Produkcja zakończyła się w październiku 2018 roku. Kampania marketingowa filmu była najdroższa jak do tej pory i starała się uniknąć ujawniania spoilerów dla Avengers: Endgame przed premierą tego filmu w kwietniu 2019 roku.

Baner VoD Strefa

Zobacz ocenę filmu na:

  1. Na Filmweb
  2. Na IMDB
PostaćAktor
Peter Parker / Spider-ManTom Holland
Nick FurySamuel L. Jackson
Quentin Beck / MysterioJake Gyllenhaal
May ParkerMarisa Tomei
Happy HoganJon Favreau

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

dwa × 4 =