Sicario 2: Soldado (2018)

Baner VoD Strefa
Gatunek:Thriller / Akcja
Wyświetleń:75 345
Kraj Produkcji:USA
Jakość Filmu:HD
Wersja:Lektor / Napisy PL
Reżyser:Stefano Sollima
Ulubione:3451 ❤️
Ocena filmu:👍 | 👎 75% oglądających poleca.
Data Premiery:27 czerwca 2018

Oglądaj Online CAŁY FILM w najlepszej jakości HD!!!

 
Agent FBI Matt Graver (Josh Brolin) pozyskuje tajemniczego agenta do pomocy w śledztwie przeciwko meksykańskiego kartelowi narkotykowego, który przemycał terrorystów do USA. Sprawy eskalują się, gdy córka szefa kartelu zostaje uprowadzona, zmuszając Gravera i jego partnera do ponownej oceny ich misji.
 

Sicario 2: Soldado / Sicario: Day of the Soldado(2018) CAŁY FILM Online Zalukaj CDA

 


download

rejestracja

Opis i Fabuła Filmu Sicario 2: Soldado / Sicario: Day of the Soldado(2018)

Wojna narkotykowa na granicy USA z Meksykiem nasiliła się, ponieważ kartele zaczęły przemycać terrorystów przez granicę USA. Aby walczyć z wojną, agent federalny Matt Graver powraca do współpracy z agentem Alejandro.

Samobójczy zamach bombowy w sklepie spożywczym w Kansas City zabija piętnaście osób. Rząd Stanów Zjednoczonych odpowiada, upoważniając agenta CIA Matta Gravera do zastosowania ekstremalnych środków w celu zwalczania meksykańskich karteli narkotykowych, które są podejrzane o przemyt terrorystów przez granicę. Graver i Departament Obrony decydują, że najlepszą opcją jest wszczęcie wojny między głównymi kartelami, a Graver rekrutuje do misji agenta Alejandro Gillicka. Gillick zabija wysokiej klasy prawnika kartelu Matamoros w Mexico City, podczas gdy Graver i jego zespół porywają Isabel Reyes, córkę króla rywala, w operacji pod fałszywą flagą. Graver, Gillick i ich drużyna zabierają Isabel do Teksasu i organizują „ratunek” z DEA i lokalną policją, aby przekonać ją, że została porwana przez wrogów jej ojca. Gillick łączy się z Isabel i zespół planuje przetransportować ją z powrotem do Meksyku, zamierzając pozostawić ją na terytorium kontrolowanym przez rywali jej ojca w celu dalszej eskalacji konfliktu. Jednak meksykańska policja eskortuje ich w drodze powrotnej przez granicę atakuje amerykańskie pojazdy. Graver i jego ekipa zabijają dziesiątki meksykańskich policjantów, by uciec z zasadzki…

Film jest amerykańskim thrillerem akcji z 2018 roku wyreżyserowanym przez włoskiego filmowca Stefano Sollimę i napisanym przez Taylora Sheridana. W filmie, będącym kontynuacją Sicario 2015, Benicio del Toro, Josh Brolin i Jeffrey Donovan wcielają się w swoje role, a do obsady dołączają Isabela Moner, Manuel Garcia-Rulfo i Catherine Keener. Historia odnosi się do wojny narkotykowej na granicy amerykańsko-meksykańskiej i próby wzniecenia przez rząd Stanów Zjednoczonych wzmożonego konfliktu między kartelami.

Baner VoD Strefa

Zobacz ocenę filmu na:

  1. Na Filmweb
  2. Na IMDB
PostaćAktor
Alejandro Gillick
Benicio del Toro
Matt Graver
Josh Brolin
Isabela Reyes
Isabela Moner
Steve Forsing
Jeffrey Donovan
Cynthia Foards
Catherine Keener

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

3 − jeden =