Shazam! (2019)

Baner VoD Strefa
Gatunek:Fantasy / Akcja
Wyświetleń:275 345
Kraj Produkcji:USA
Jakość Filmu:HD
Wersja:Lektor / PL
Reżyser:David F. Sandberg
Ulubione:2451 ❤️
Ocena filmu:👍 | 👎 85% oglądających poleca.
Data Premiery:16 września 2019

Oglądaj Online CAŁY FILM w najlepszej jakości HD!!!

 
W Filadelfii Billy Batson jest porzuconym dzieckiem, które udowadnia, że jest uciążliwe dla opieki nad dziećmi i władz z jego upartym poszukiwaniem zaginionej matki. Jednak w swoim ostatnim domu zastępczym, Billy poznaje swojego nowego przyjaciela, Freddy, i znajduje się jako wybrany przez Shazam Czarodzieja, aby być jego nowym uczniem. Teraz obdarzony zdolnością do natychmiastowego stania się dorosłym superbohaterem, mówiąc imię czarodzieja Shazam!, Billy radośnie odkrywa swoje nowe moce z Freddym. Jednak Billy szybko dowiaduje się, że ma śmiertelnego wroga, dr Thaddeus Sivana, który został wcześniej odrzucony przez czarodzieja i zaakceptował moc Siedmiu Grzechów Śmierci zamiast tego. Teraz ścigany przez tego szalonego naukowca za swoją własną złą moc, Billy musi stawić czoła obowiązkom swojego powołania, ucząc się jednocześnie mocy specjalnej magii z jego prawdziwą nową rodziną, której Sivana nigdy nie zrozumie.
 

Shazam!(2019) CAŁY FILM Online Zalukaj CDA

 


download

rejestracja

Opis i Fabuła Filmu Shazam!(2019)

W zimie 1974 r. młody Thaddeus Sivana i jego starszy brat zostają odwiezieni do domu przez ojca. Bawiąc się swoją magiczną piłką 8, Sivana zostaje w magiczny sposób przeniesiony do Skały Wieczności, gdzie spotyka czarodzieja, który zapoznał go z mistycznymi posągami zawierającymi duchy Siedmiu Grzechów Śmierci: Pycha, chciwość, żądza, zazdrość, łakomstwo, gniew i lenistwo. Ostatni z siedmioosobowej rady, czarodziej spędził wieki na poszukiwaniu nowego ucznia. Wystawiony na próbę, aby sprawdzić, czy jest czystego serca, Sivana próbuje dotknąć oka zazdrości, nie zdając tej próby. Transportowany z powrotem do samochodu, powoduje scenę zazdrości, w której uderza w niego brat, a jego ojciec rozbija się samochodem o lód, ranny Thaddeus Sivana widzi Magiczna kulka 8 która pokazuję „znajdź mnie”.

Kilka lat przed współczesnością, Billy jest w karnawale z matką, która gra w lotki na próżno, aby dostać tygrysa. Potem Billy traci wiszącą piłkę, którą ma i goni za nią, oddzielając się od matki. Zagubiony, jest odbierany przez policję, która zabiera go do domu zastępczego.

W dzisiejszej Filadelfii Billy Batson wabi i uwięzi policjantów w lombardzie, używając swojego komputera w nadziei na znalezienie adresu swojej dawno zaginionej matki. Zostaje znaleziony i przywieziony do pracownika opieki społecznej, który umieszcza go z rodziną Vasqueze, a także innym rodzeństwem, Eugene, Darlą, Pedro, Marysią i Freddy. Młody Bill zostaje wybrany przez czarodzieja na nowego bohatera który po wypowiedzeniu imienia czarodziej staję się dorosłym bohaterem z super mocami.

W biurowcu Sivana Industries kobieta opowiada lekarzowi o swoim doświadczeniu i dzieli się filmem. Sivana zabiera wideo do swojego biura, gdzie miał projekt, który śledził ludzi, którzy mieli podobne obserwacje wokół słowa, a wideo umożliwiło mu znalezienie dostępu do legowiska czarodzieja. Pytana o to, Sivana zamienia lekarza w pył. Używa symboli, by uzyskać dostęp do legowiska, konfrontuje się z czarodziejem i dotyka kuli energetycznej , uwalniając Siedem Grzechów Śmierci. Formują się w oko i dostają się do jego prawego oka staje się ich nosicielem. Teraz Sivana musi znaleźć ucznia czarodziej zanim ten opanuje magiczne moce i pochłonąć jego zdolności czy Billy Batson opanuje swoje talenty i pokona mroczne moce?

Shazam! to film o super bohaterze z 2019 roku, oparty na postaci z DC Comics. Wyprodukowany przez New Line Cinema i dystrybuowany przez Warner Bros. Pictures, jest siódmą odsłoną DC Extended Universe (DCEU). Reżyseria: David F. Sandberg ze scenariusza Henryego Gaydena oraz historia Gaydena i Darrena Lemkea. Asher Angel w roli Billy’ego Batsona, nastoletniego chłopca, który potrafi przemienić się w dorosłego superbohatera, granego przez Zacharyego Leviego. Gwiazdami filmu są także Mark Strong, Jack Dylan Grazer i Djimon Hounsou. Fabuła podąża za Billym Batsonem, który został wybrany przez starożytnego czarodzieja Shazama na swojego nowego ucznia i otrzymuje różne super moce. Billy i jego najlepszy przyjaciel Freddy Freeman (Grazer) musi odkryć nowe moce Billyego, aby zatrzymać złego Dr Thaddeus Sivana (Silny) i Siedem grzechów głównych.

Baner VoD Strefa

Zobacz ocenę filmu na:

  1. Na Filmweb
  2. Na IMDB
PostaćAktor
Shazam
Zachary Levi
Dr Thaddeus Sivana
Mark Strong
Billy Batson
Asher Angel
Freddy Freeman
Jack Dylan Grazer
Superbohater Freddy
Adam Brody

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

2 × cztery =