Serce nie sługa (2018)

Baner VoD Strefa
Gatunek:Komedia romantyczna
Wyświetleń:145 345
Kraj Produkcji:Polska
Jakość Filmu:HD
Wersja:Polski Film
Reżyser:Filip Zylber
Ulubione:3451 ❤️
Ocena filmu:👍 | 👎 55% oglądających poleca.
Data Premiery:5 października 2018

Oglądaj Online CAŁY FILM w najlepszej jakości HD!!!

Serce nie sluga to film o poszukiwaniu miłości i zabawny, wzruszający widok na współczesne związki. Ludzie, którzy nadal wierzą w miłość, ale w głębi duszy, tylko czekając na prawdziwą miłość. Nie jest jednak łatwo znaleźć swoją drugą połowę.

Serce nie sługa (2018) CAŁY FILM Online Zalukaj CDA

 


download

rejestracja

Opis i Fabuła Filmu Serce nie sługa (2018)

W kolorowym, tętniącym życiem współczesnym Manhattanie Rafi Gardet, piękny 37-letni producentka zdjęć filmowych, rozwiedziona niedawno, spotyka Davida Bloomberga, przystojnego 23-letniego malarza, który niedawno opuścił studia. Terapeutka Rafiego, dr Lisa Metzger, która pracuje nad tym, by pomóc Rafiemu przezwyciężyć jego obawy o intymność, dowiaduje się, że nowy kochanek Rafiego jest – na nieszczęście dla Lisy – jej jedynym synem, Davidem.

 

Zarówno Dawid, jak i Rafi muszą zmagać się z czternastoletnia przepaścią, ogromnie różnym pochodzeniem i wymaganiami tradycyjnej matki Dawida. Pomimo ich ogromnej atrakcyjności, oczarowana para szybko zdaje sobie sprawę, że znacznie różniący się wiek i pochodzenie wywołują wiele konfliktów. Żydowski miłośnik hip-hopu i malarz, który nadal mieszka z dziadkami, David ma niewiele wspólnego z Rafi – niepraktykującym katolikiem z bogatej, rozbitej rodziny, który podróżuje w wyrafinowanym, wysokiej klasy świecie mody.

Baner VoD Strefa

Zobacz ocenę filmu Serce nie sługa (2018) na:

  1. Na Filmweb
PostaćAktor
Marietta DzikMagdalena Różczka
Daria MareckaRoma Gąsiorowska
MaciekBorys Szyc
FilipPaweł Domagała
Dyrektor portalu „Pogodne morze.pl”Krzysztof Stelmaszyk

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

20 − 5 =