Sekretne Życie Zwierzaków Domowych 2 (2019)

Baner VoD Strefa
Gatunek:Animacja / Komedia / Przygodowy
Wyświetleń:195 345
Kraj Produkcji:USA
Jakość Filmu:HD
Wersja:Lektor / Napisy PL
Reżyser:Chris Renaud
Ulubione:1051 ❤️
Ocena filmu:👍 | 👎 75% oglądających poleca.
Data Premiery:24 maja 2019

Oglądaj Online CAŁY FILM w najlepszej jakości HD!!!

 
Kontynuując historię Maxa i jego domowych przyjaciół, śledząc ich sekretne życie po tym, jak ich właściciele zostawiają ich codziennie samych w domu gdy rusza do pracy lub szkoły. Max staje w obliczu poważnych zmian po tym, jak jego właścicielka Katie wychodzi za mąż i ma teraz dziecko. Na rodzinnej wycieczce na wieś, Max spotyka psa rolniczego o imieniu Rooster, i oboje próbują przezwyciężyć jego obawy. Tymczasem Gidget próbuje uratować ulubioną zabawkę Maxa z mieszkania wypełnionego kotami, a Snowball ustawia się na misji uwolnienia białego tygrysa o imieniu Hu z cyrku.
 

Sekretne życie zwierzaków domowych 2 / The Secret Life of Pets 2 (2019) CAŁY FILM Online Zalukaj CDA

 


download

rejestracja

Opis i Fabuła Filmu Sekretne życie zwierzaków domowych 2 / The Secret Life of Pets 2 (2019)

Po przyjęciu nad wymiarowego i rozczochranego bezpańskiego psa, Duke, w The Secret Life of Pets (2016), rozpieszczony ukochaną właściciela Maxa, Katie, przynosi do domu jeszcze jeden doskonały obcy obiekt: niebezpieczne małe stworzenie, które ludzie nazywają dziecko. Jednakże, jako nieoczekiwana więź między chłopcem i psem tworzy się nieśmiało, Max czuje się pochłonięty troską o bezpieczeństwo bezbronnego dziecka. Teraz, niepewny i nadopiekuńczy pies-tata musi nauczyć się, jak być opiekuńczym z pomocą twardego psa pasterskiego, Rooster, jak Snowball, heroiczny królik, i Daisy, zadziorny Shih Tzu, połączyć siły, aby uratować białego tygrysa cubka ze szponów bezwzględnego właściciela cyrku.Czy wszystko się ułoży?

Kiedy rodzina Maxa dociera na farmę (należy ona do ich wuja Jeffa; rodzina się zjawia), Max staje się nieprzyzwyczajony do sposobów, w jakie żyją na farmie, w tym psa pasterkiego. Po incydencie z owcą na farmie, Rooster, który najwyraźniej jest psem na farmie, zabiera Maxa, aby znaleźć jedną z zaginionych owiec, które uciekły. Nauczanie Roostera i zachęcanie Maxa do działania bez lęku skłania go do skutecznego odnalezienia owcy. W rezultacie Rooster pozwala Maxowi zostać z nim na noc.

Zanim Max odszedł, powierzył swoją ulubioną zabawkę, Busy Bee, Pomorskiemu Gidgetowi. Niestety, Gidget traci Busy Bee w zarobaczonym kotem mieszkaniu z jedną starszą panią znaną jako wariatkie Otrzymuje ona lekcje obsługi kota od tabby cat Chloe, dzięki czemu może łatwiej zakradać się do kociego mieszkania. Z pomocą królika doświadczalnego Normana, ona z powodzeniem odzyskuje Busy Bee, ale ponieważ złapała kropkę lasera w procesie (w ramach jej i planu Normana), jest czczony przez koty jako „królowa kotów”.

Baner VoD Strefa

Zobacz ocenę filmu na:

  1. Na Filmweb
  2. Na IMDB

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

19 − jeden =