Sala samobójców. Hejter (2020)

Baner VoD Strefa
Gatunek:Gatunek
Wyświetleń:375 345
Kraj Produkcji:Polska
Jakość Filmu:HD
Wersja:Polski Film
Reżyser:Jan Komasa
Ulubione:1751 ❤️
Ocena filmu:👍 | 👎 73% oglądających poleca.
Data Premiery:16 marca 2020

Oglądaj Online CAŁY FILM w najlepszej jakości HD!!!

 
Wyrzucony z Uniwersytetu Warszawskiego młody student prawa zostaje złapany na plagiacie swoje pracy. Ukrywa jednak ten fakt przez ludźmi i nadal pobiera pomoc finansowo od niczego nieświadomych państwa Krasuckich. Młody człowiek szuka celu w sieci nienawiści i przemocy, którą próbuje kontrolować.
 

Sala samobójców. Hejter (2020) CAŁY FILM Online Zalukaj CDA

 


download

rejestracja

Opis i Fabuła Filmu Sala samobójców. Hejter (2020)

Film rozpoczyna się od opery „Orfeusz w podziemiach” w warszawskim Domu Oprei, przedstawiającej życie Dominika Santorskiego i jego rodziców. Jego rodzice mają karierę opartą na sukcesie i nie mają kontaktu z życiem syna. Dominik jest popularny w swoim prywatnym liceum, ale psują go także atuty, jakie dostał od bogatych rodziców. Podczas pobytu w szkole jego przyjaciele natknęli się na film o samookaleczeniu podczas korzystania z komputera. Później ogląda resztę filmu i zostawia komentarz do plakatu.

Podczas picia dziewczyna przyznaje się do lesbijskich eksperymentów. Zgadza się demonstrować dla swoich przyjaciół, dla ich rozrywki. Następnie Dominik zostaje poproszony o pocałunek chłopca, Aleksandra, dla dalszej zabawy grupy. Robi to bez wahania. Nagranie wideo z pocałunku zostaje umieszczone na portalu społecznościowym, a przyjaciele Dominika dokuczają mu o całowaniu w kolejnych dniach. Bawi się, przywracając Alexandrowi udawane tęsknotę za spojrzeniem. Później na praktyce judo, Dominik i Aleksander są oszczędni, a Dominik zostaje przypięty do przyjaciela. Podczas kolejnych zmagań, Dominik jest podekscytowany do momentu wytrysku. Wydarzenie to jest przekazywane do portalu społecznościowego, który złości Dominika. I prowadzi go do grupy internetowych hejterów którzy walczą ze społeczeństwem przez internet.

Baner VoD Strefa

Zobacz ocenę filmu na:

  1. Na Filmweb
  2. Na IMDB
PostaćAktor
Tomek Giemza
Maciej Musiałowski
Beata Santorska
Agata Kulesza
Zofia Krasucka
Danuta Stenka
Gabi Krasucka
Vanessa Aleksander
Paweł Rudnicki
Maciej Stuhr

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

5 × 4 =