Rambo: Ostatnia Krew (2019)

Baner VoD Strefa
Gatunek:Akcja
Wyświetleń:145 345
Kraj Produkcji:USA
Jakość Filmu:HD
Wersja:Lektor / Dubbing PL
Reżyser:Adrian Grunberg
Ulubione:751 ❤️
Ocena filmu:👍 | 👎 65% oglądających poleca.
Data Premiery:17 września 2019

Oglądaj Online CAŁY FILM w najlepszej jakości HD!!!

 
Prawie cztery dekady po tym, gdy zobaczyliśmy rambo w akcji po raz pierwszy, Sylvester Stallone powrócił jako jeden z największych bohaterów akcji wszech czasów, John Rambo. Teraz Rambo musi zmierzyć się ze swoją przeszłością i odkryć swoje bezwzględne umiejętności bojowe, aby zemścić się w ostatecznej misji. Zabójcza podróż zemsty, RAMBO: LAST BLOOD(ostatnia krew) wyznacza ostatni rozdział legendarnej serii.
 

Rambo: Ostatnia Krew / Rambo: Last Blood CAŁY FILM Online Zalukaj CDA

 


download

rejestracja

Opis i Fabuła Filmu Rambo: Ostatnia krew / Rambo: Last Blood

Po przesiąkniętym krwią balecie z kulami w Rambo (2008), ostatni ocalały z elitarnej jednostki Zielonych Beretów, John Rambo, znajduje się w stanie utrzymać strach tego świata na dystans, wciąż starając się utrzymać pokrywę na jego cieplejszych emocjach. Odosobniony na ranczu swojego zmarłego ojca w Arizonie, John – wraz ze swoją nastoletnią siostrzenicą Gabrielle i jej babcią Marią – prowadzi spokojne życie, dopóki pilne zaproszenie nie zaciąga łatwowiernej siedemnastoletniej dziewczynki do obskurnych slumsów Meksyku, w poszukiwaniu ducha. Teraz, mimo że tak bardzo starał się wyrzec swojego dawnego brutalnego „ja”, po raz kolejny, John jest na wojennej ścieżce, wiele bolesnych dekad po gorzkiej partyzanckiej wojnie w First Blood (1982). Prawie przez całe życie John toczył pozornie niekończącą się wojnę, szukając miejsca, które mógłby nazwać domem. Ale co jest dobrego w realizowaniu pięknych marzeń, kiedy wszyscy, których kochasz, odeszli?

Rambo: Last Blood to amerykański film akcji z 2019 roku w reżyserii Adriana Grünberga. Scenariusz, napisany wspólnie przez Matthew Cirulnicka i Sylvestra Stallonea (z opowiadania Dana Gordona i Stallone’a), oparty jest na postaci Johna Rambo stworzonej przez autora Davida Morrella do powieści First Blood. Historia opowiada o tytularnym weteranie wojny w Wietnamie (reprymenda Stallonea), który podróżuje do Meksyku, aby ratować swoją adoptowaną córkę, porwaną przez meksykański kartel i zmuszoną do prostytucji. To sequel Rambo (2008), piąta odsłona franczyzy Rambo, w której występują gwiazdy: Paz Vega, Sergio Peris-Mencheta, Adriana Barraza, Yvette Monreal, Genie Kim, Joaquín Cosío i Oscar Jaenada.

Baner VoD Strefa

Zobacz ocenę filmu na:

  1. Na Filmweb
  2. Na IMDB
PostaćAktor
John Rambo
Sylvester Stallone
Carmen Delgado
Paz Vega
Hugo Martínez
Sergio Peris-Mencheta
Victor Martinez
Óscar Jaenada
Maria Beltran
Adriana Barraza

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

szesnaście + 4 =