Ralph Demolka w internecie (2019)

Baner VoD Strefa
Gatunek:Animacja / Familijny / Komedia
Wyświetleń:175 345
Kraj Produkcji:USA
Jakość Filmu:HD
Wersja:Lektor / PL
Reżyser:Rich Moore / Phil Johnston
Ulubione:2451 ❤️
Ocena filmu:👍 | 👎 87% oglądających poleca.
Data Premiery:5 listopada 2018

Oglądaj Online CAŁY FILM w najlepszej jakości HD!!!

 
Po uratowaniu arkady przed zemstą Turbo, zepsuła się szafka arkady Sugar Rush, zmuszając Ralpha i Vanellope do podróży do Internetu za pomocą nowo zainstalowanego routera Wi-Fi w Litwak Arcade, aby odzyskać kawałek kodu zdolny do uratowania gry.
 

Ralph Demolka w internecie / Ralph Breaks the Internet (2019) CAŁY FILM Online Zalukaj CDA

 


download

rejestracja

Opis i Fabuła Filmu Ralph Demolka w internecie / Ralph Breaks the Internet (2019)

W ciągu sześciu lat od powstania pierwszego filmu, Ralph Demolka i Vanellope von Schweetz pozostali najlepszymi przyjaciółmi, spędzając czas po pracy w Litwak’ Arcade. Pewnego dnia Vanellope wyraża, jak bardzo znudziły jej się tory Sugar Rush’s, więc Ralph wkrada się do gry i robi dla niej nowy tor. Gracz Arcade walczy z kontrolą Vanellope’a, przez co kierownica szafki wyskakuje z niej. Pan Litwak próbuje ponownie przymocować kierownicę do konsoli, ale przypadkowo łamie ją na pół. Ponieważ firma, która dokonała Sugar Rush jest nieczynna, a koszt koła zapasowego na eBayu jest zbyt wysoki, Litwak postanawia złomować Sugar Rush, i odłącza grę. Z pomocą Fix-It Felixa i Tamory Jean Calhoun, Ralph znajduje domy dla wszystkich mieszkańców automatu w krótkim czasie, oraz dowaiduję się jak uratować grę. Po rozmowie z Feliksem, Ralph postanawia złapać Vanellope i udać się do Internetu za pomocą nowego routera Wi-Fi Litwak’a. Z pomocą Feliksa i Tamory Jean Calhoun, Ralph odnajduje domy dla wszystkich mieszkańców.

Ralph Demolka w internecie /Ralph Breaks the Internet to amerykański komputerowo animowany film komediowy 3D z 2018 roku, wyprodukowany przez Walt Disney Animation Studios i dystrybuowany przez Walt Disney Pictures. Jest to sequel filmu Ralph Demolka z 2012 roku, co czyni go 57. pełnometrażowym filmem animowanym Walta Disneya. Film został wyreżyserowany przez Richa Moorea i Phila Johnstona którzy napisali scenariusz, a jego debiutem reżyserskim była Pamela Ribon i wyprodukowany przez Johna Lassetera, Chrisa Williamsa i Jennifer Lee. Film zawiera prace głosowe Johna C. Reilly, Sarah Silverman, Jack McBrayer, Jane Lynch i Ed O’Neill odtworzyli swoje role z pierwszego filmu, z Alanem Tudykiem wracającym do głosu nową postacią i nowymi uzupełnieniami obsady, takimi jak Gal Gadot, Taraji P. Henson i Alfred Molina.

Baner VoD Strefa

Zobacz ocenę filmu na:

  1. Na Filmweb
  2. Na IMDB

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

11 + dwadzieścia =