Psy 3. W imię zasad (2020)

Baner VoD Strefa
Gatunek:Sensacjny
Wyświetleń:345 345
Kraj Pochodzenia:Polska
Jakość Filmu:HD
Wiek:13+
Ulubione:5451 ❤️
Ocena filmu:👍 | 👎 85%
Premiera:14 stycznia 2020

Oglądaj Online CAŁY FILM w najlepszej jakości HD!!!

 
Po 25 latach w wiezieniu za zbrodnie której nie popełnił bohater filmu Franz Maurer wychodzi na wolność w świat nowej Polski gdzie wszystko jest nowe i inne a On należy do starego świata który powinien już nie istnieć jednak spotyka wkrótce na swoje drodze starego znajomego – Nowego co zmienia jego podejście do życia.
 

Psy 3. W imię zasad(2020) CAŁY FILM Online Zalukaj CDA

 


download

rejestracja

Opis i Fabuła Filmu Psy 3. W imię zasad

Po wielu latach odsiadki, Franz Mauere wreszcie opuszcza mury wiezienia po 25 latach wchodząc jako wolny człowiek do świata nowej Polski. Która jest daleka od tego obrazu jaki pamiętał i inna dla niego. Jak odnajdzie się w nowym świecie i sytuacji człowiek który należy do starego świata. Czy zasady i reguły którymi kiedyś się kierował nadal obowiązują.

Czy lojalność i przyjaźń nadal jest coś warta? Czy spotkanie starego znajomego o pseudonimie Nowego zmieni jego sytuacje czy Franz i Nowy i ich los jest ze sobą powiązany? W 3 cześć filmu Psy dowiemy się jak kończą tą historię nasi bohaterowi i jakie trudne wybory muszą podjąć. Dobrego kina akcji trylogii filmów Psy i niezapomniany bohater Franz Mauer w tej roli genialny Bogusław Linda.

Baner VoD Strefa

Zobacz ocenę filmu na:

  1. Na Filmweb
PostaćAktor
Franz Maurer
Bogusław Linda
Waldemar Morawiec „Nowy”
Cezary Pazura
Komisarz Witkowski
Marcin Dorociński
„Panicz”
Jan Frycz
Damian
Sebastian Fabijański

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

2 + 19 =