Przemytnik 2018

Baner VoD Strefa
Gatunek:Dramat/ Kriminał
Wyświetleń:75 345
Kraj Produkcji:USA
Jakość Filmu:HD
Wersja:Lektor / Dubbing PL
Reżyser:Clint Eastwood
Ulubione:751 ❤️
Ocena filmu:👍 | 👎 65% oglądających poleca.
Data Premiery:10 grudnia 2018

Oglądaj Online CAŁY FILM w najlepszej jakości HD!!!

 
Clint Eastwood jako Earl Stone, człowiek, który ma dziewięćdziesiąt lat, jest spłukany, samotny i stoi w obliczu zamknięcia swojej firmy, kiedy oferuje mu się pracę, która po prostu wymaga od niego jazdy i transportu towaru. Earl, właśnie podpisał kontrakt z meksykańskim kartelem jako kurier narkotykowy. Dobrze sobie radzi, tak dobrze, że jego ładunek gwałtownie rośnie, a Earlowi zostaje przydzielony handlarz. Ale nie tylko on pilnuje Earla. Tajemniczy nowy muł narkotykowy również trafił na radar ambitnego agenta D.E.A. Agenta Colina Batesa (Bradley Cooper). I nawet jak jego problemy z pieniędzmi stają się przeszłością, błędy Earla z przeszłości zaczynają poważnie ciążyć na nim, i nie jest pewne, czy będzie miał czas, aby naprawić te krzywdy przed organami ścigania, lub kartelu egzekutorów, zanim ktoś z nich go złapię.
 

Przemytnik / The Mule (2019) CAŁY FILM Online Zalukaj CDA

 

download

rejestracja

Opis i Fabuła Filmu Przemytnik / The Mule (2019)

W Peorii, Illinois, weteran wojny koreańskiej Earl Stone (Clint Eastwood) jest dziewięćdziesięcioletnim ogrodnikiem, który zawsze przedkładał swoją pracę i przyjaciół nad rodzinę. Jest otoczony przez swoją byłą żonę Mary (Dianne Wiest) i córkę Iris (Alison Eastwood). Kiedy jego wnuczka Ginny (Taissa Farmiga) świętuje zaręczyny ze swoim narzeczonym, Earl jest całkowicie spłukany i zgadza się zostać mułem ponad wszelkie podejrzenia meksykańskiego kartelu, transportującym narkotyki pod pseudonimem „Tata”. Zarabia pieniądze i rozwiązuje wiele problemów finansowych swojej rodziny i przyjaciół. W międzyczasie, skuteczny D.E.A. Agent Colin Bates (Bradley Cooper) jest odpowiedzialny za dochodzenie w sprawie notorycznego kartelu i tajemniczego Taty wraz ze swoim partnerem, agentem Treviño (Michael Peña).

The Mule to amerykański film kryminalny z 2018 roku, wyprodukowany i wyreżyserowany przez Clint’a Eastwooda, który również gra główną rolę. Scenariusz, autorstwa Nicka Schenka, powstał na podstawie artykułu The New York Times „The Sinaloa Cartel’s 90-Year-Old Drug Mule” Sama Dolnicka, który opowiada historię Leo Sharpa, weterana II wojny światowej, który w latach 80. został kurierem narkotykowym kartelu Sinaloa.

Wraz z Eastwoodem, w filmie występują Bradley Cooper, Laurence Fishburne, Michael Peña, Dianne Wiest i Andy García. Jest to pierwszy projekt aktorski Eastwooda od czasów „Trouble with the Curve” w 2012 roku, a także jego pierwsza rola w wyreżyserowanym przez niego filmie od 2008 roku „Gran Torino”.

Baner VoD Strefa

Zobacz ocenę filmu na:

  1. Na Filmweb
  2. Na IMDB
PostaćAktor
Earl Stone
Clint Eastwood
Agent Colin Bates
Bradley Cooper
Agent głównodowodzący
Laurence Fishburne
Agent Treviño
Michael Peña
Mary
Dianne Wiest

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

trzy × dwa =