Pokémon Detektyw Pikachu (2019)

Baner VoD Strefa
Gatunek:Animacja / Familijny / Akcja
Wyświetleń:175 345
Kraj Produkcji:Japonia / Kanada / USA
Jakość Filmu:HD
Wersja:Lektor / Dubbing PL
Reżyser:Rob Letterman
Ulubione:2451 ❤️
Ocena filmu:👍 | 👎 67% oglądających poleca.
Data Premiery:3 maja 2019

Oglądaj Online CAŁY FILM w najlepszej jakości HD!!!

 
Świat Pokemona to niesamowite miejsce wypełnione setkami unikalnych stworzeń – Pokemona. W Ryme City, Kanto, jeden z niewielu mówiących ludzkim głosem Pokemonów na świecie, detektyw Pikachu, łączy się z synem zaginionego detektywa (Tima), aby odnaleźć tatę Tima – detektywa Harrego.
 

Pokémon Detektyw Pikachu / Pokémon Detective Pikachu(2019) CAŁY FILM Online Zalukaj CDA

 


download

rejestracja

Opis i Fabuła Filmu Pokémon Detektyw Pikachu / Pokémon Detective Pikachu(2019)

Historia zaczyna się, gdy as detektyw Harry Goodman w tajemniczy sposób zaginął, skłaniając swojego 21-letniego syna Tima, aby dowiedzieć się, co się stało. W świecie, w którym ludzie i pokemon żyją w harmonii. Pomocą w śledztwie jest były partner Pokémon Harryego, detektyw Pikachu: śmieszny i mądry, uroczy pokemon który jest zagadką nawet dla siebie. Tim i Pikachu łączą siły w ekscytującej przygodzie, aby rozwikłać splątaną tajemnicę. Goniąc razem za wskazówkami na oświetlonych neonami ulicach Ryme City- rozległej, nowoczesnej metropolii, gdzie ludzie i Pokemon żyją obok siebie w hiperrealistycznym świecie akcji na żywo – spotykają się z różnorodną obsadą postaci Pokemona i odkrywają szokującą fabułę, która może zniszczyć to pokojowe współistnienie i zagrozić całemu Pokemońskiemu światu.

Detektyw Pikachu to film fantasy z 2019 roku w reżyserii Roba Lettermana. Oparty na franczyzy Pokémon stworzonej przez Satoshi Tajiri i stanowiący luźną adaptację gry wideo z roku 2016 o tej samej nazwie, został napisany przez Lettermana, Dana Hernandeza, Benji Samita i Dereka Connolly’ego, z opowieści Hernandeza, Samita i Nicole Perlman. Film został wyprodukowany przez Legendary Pictures we współpracy z Toho. Jest to pierwszy film pokémonowski w wersji live. Ryan Reynolds występuje w roli głosu i ruchu twarzy Pikachu, a Justice Smith, Kathryn Newton, Suki Waterhouse, Omar Chaparro, Chris Geere, Ken Watanabe i Bill Nighy w rolach live-action. Fabuła to kontynuacja ambitnego trenera Tima Goodmana i tytułowego Pokémona, którzy próbują odkryć tajemnicę zniknięcia ojca Tima, dtektywa Harry’ego.

Baner VoD Strefa

Zobacz ocenę filmu na:

  1. Na Filmweb
  2. Na IMDB
PostaćAktor
Detektyw Pikachu
Ryan Reynolds
Howard Clifford
Bill Nighy
Tim Goodman
Justice Smith
Lucy Stevens
Kathryn Newton
Porucznik Hide Yoshida
Ken Watanabe

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

18 − sześć =