Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara (2017)

Baner VoD Strefa
Gatunek:Fantasy / Przygodowy
Wyświetleń:375 345
Kraj Produkcji:Australia / USA
Jakość Filmu:HD
Wersja:Lektor / PL
Reżyser:Joachim Rønning / Espen Sandberg
Ulubione:2851 ❤️
Ocena filmu:👍 | 👎 85% oglądających poleca.
Data Premiery:11 maja 2017

Oglądaj Online CAŁY FILM w najlepszej jakości HD!!!

 
Kapitan Jack Sparrow (Johnny Depp) odnajduje wiatry nieszczęśliwego losu wiejącego jeszcze mocniej, gdy zabójczy piratów duchów prowadzony przez jego starego nemezis, przerażający kapitan Salazar (Javier Bardem), ucieka z Diabelskiego Trójkąta, zdeterminowany, aby zabić każdego pirata na morzu … w tym jego. Jedyną nadzieją kapitana Jacka na przeżycie jest poszukiwanie legendarnego Tridentu Posejdona, potężnego artefaktu, który daje jego posiadaczowi całkowitą kontrolę nad morzem.
 

Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara / Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales(2017) CAŁY FILM Online Zalukaj CDA

 


download

rejestracja

Opis i Fabuła Filmu Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara / Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales(2017)

Dwunastoletni Henry Turner (Lewis McGowan) wsiada do Latającego Holendra i informuje swojego ojca, Willa Turnera (Orlando Bloom), że klątwa, która wiąże Willa z Holendrem i pozwala mu wchodzić na ląd tylko raz na dekadę, może zostać złamana przez Trident Posejdona. Henry zamierza zwerbować kapitana Jacka Sparrowa (Johnny Depp), by pomógł go znaleźć, ale Will uważa, że jest to niemożliwe i rozkazuje Henryemu odejść. Will i Holender znikają wtedy w morzu, ale Henry przysięga znaleźć Jacka i Trident. Dziewięć lat później, Henry (Brenton Thwaites) jest marynarzem w brytyjskiej Royal Navy. Statek wypływa w nadprzyrodzony Trójkąt Diabła i potyka się o wrak Cichej Maryi, której upiorna załoga prowadzona przez hiszpańskiego łowcę piratów kapitana Salazara (Javiera Bardema) atakuje. Salazar oszczędza życie Henryemu, by przekazać Jackowi wiadomość: Salazar po niego nadchodzi.

Kapitan Salazar (Javier Bardem), śmiercionośny duch ucieka z załogą w trójkącie diabła i przejmuje kontrolę nad morzem w poszukiwaniu swojego rywala i autora wszystkich jego bólu, kapitan Jack Sparrow (Johnny Depp). W międzyczasie, Jack zbliża się do chłopca, który musi zlokalizować Trident Posejdona, coś, co wierzy, że tylko Sparrow może pomóc mu znaleźć. Carina Smyth (Kaya Scodelario), astronom i horolog, dołącza do zespołu, aby pomóc im znaleźć coś, co, jak wierzy, jej ojciec zawsze chciał, aby znaleźć. Jedyną nadzieją Jacka jest odnalezienie mitycznego Trydentu Posejdona, który jest panem wszystkich mórz, lub tak to się mówi.

Wepchnięty w zupełnie nową przygodę, ukochany kapitan Jack Sparrow (Johnny Depp) znajdzie wiatry nieszczęścia wieje jeszcze mocniej, gdy śmiertelnie piratów duchów prowadzony przez jego starego nemezis, przerażający kapitan Salazar (Javier Bardem), uciec z Diabelskiego Trójkąta, zdeterminowany, aby zabić każdego pirata na morzu, w tym go. Jedyną nadzieją kapitana Jacka na przeżycie jest poszukiwanie legendarnego Tridentu Posejdona, potężnego artefaktu, który daje jego posiadaczowi całkowitą kontrolę nad morzem.

Baner VoD Strefa

Zobacz ocenę filmu na:

  1. Na Filmweb
  2. Na IMDB
PostaćAktor
Kapitan Jack Sparrow
Johnny Depp
Kapitan Salazar
Javier Bardem
Kapitan Hector Barbossa
Geoffrey Rush
Henry Turner
Brenton Thwaites
Carina Smyth
Kaya Scodelario

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

jeden × jeden =