Piraci z Karaibów: Klątwa Czarnej Perły (2003)

Baner VoD Strefa
Gatunek:Fantasy / Przygodowy
Wyświetleń:295 345
Kraj Produkcji:USA
Jakość Filmu:HD
Wersja:Lektor / Dubbing PL
Reżyser:Gore Verbinski
Ulubione:7451 ❤️
Ocena filmu:👍 | 👎 89% oglądających poleca.
Data Premiery:28 czerwca 2003

Oglądaj Online CAŁY FILM w najlepszej jakości HD!!!

 
Kiedy kapitan Barbossa wysyła swoją piracką załogę, by porwała Elizabeth Swan i ostatnią pozostałą część azteckiego złota. Kowal o imieniu Will Turner dołącza do niedawno schwytanego pirata o imieniu Jack Sparrow i wyrusza na poszukiwanie Elżbiety. Dopiero gdy wszyscy się spotkają, odkrywają prawdziwą, przerażającą prawdę o azteckim złocie i dlaczego potrzebują Willa Turnera, a nie Elżbietę Swan.
 

Piraci z Karaibów: Klątwa Czarnej Perły / Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl (2003) CAŁY FILM Online Zalukaj CDA

 


download

rejestracja

Opis i Fabuła Filmu Piraci z Karaibów: Klątwa Czarnej Perły / Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl (2003)

Piraci z Karaibów to przejmująca historia akcji i przygód, rozgrywająca się w czasach, gdy złoczyńcy piraci rządzili na morza karaibskich. Ta historia opowiada o młodym człowieku, Willu Turnerie, z mało prawdopodobnym sojusznikiem w nieuczciwym piracie Jacku Sparrowie. Razem muszą walczyć z bandą najbardziej zdradzieckich piratów na świecie, na czele z przeklętym kapitanem Barbossa, aby uratować Elżbietę, miłość życia Willa, jak również odzyskać utracony skarb, którego szuka Jack. Wbrew nieprawdopodobnym szansom, ścigają się oni w kierunku kulminacyjnej konfrontacji na tajemniczej Wyspie martwych. Zderzając swoje miecze w zaciętej walce doczesnej, Will i Jack próbują odzyskać okręt The Black Pearl, uratować brytyjską marynarkę wojenną i zrzec się fortuny zakazanych skarbów, tym samym podnosząc klątwę Piratów z Karaibów.

William Turner, zaradny młody kowal, łączy się z ekscentrycznym piratem „Kapitanem” Jackiem Sparrowem, aby uratować jego miłość, córkę gubernatora, Elizabeth Swann, która została omyłkowo schwytana przez sprytnego i zdradzieckiego Barbossę, byłego sojusznika Jacka, aby złożyć krwawą ofiarę i położyć kres klątwie, która została rzucona na niego i jego załogę. Will i Jack ukradli statek z Królewskiej Marynarki Wojennej i dotarli do Tortugi, pirackiego portu. Tam Jack spotyka swojego przyjaciela Joshamee Gibbsa i wraz z korsarzem i „uzdolnioną” załogą wyrusza w podróż, aby uratować Elżbietę i odebrać Czarną Perłę. Tymczasem Barbossa odkrywa, że nie Elżbieta, ale czyjaś krew była potrzebna do poświęcenia. Czyja to krew?

Piraci z Karaibów: Klątwa czarnej perły to amerykański film fantasy z 2003 roku w reżyserii Gorea Verbinskiego i pierwszy film z serii Piraci z Karaibów. Wyprodukowany przez Walta Disneya Picturesa i Jerryego Bruckheimera film oparty jest na motywach Piratów z Karaibów w parkach rozrywki Disneya. Historia śledzi losy pirata Jacka Wróbla (Johnny Depp) i kowala Willa Turnera (Orlando Bloom), którzy ratują porwaną Elizabeth Swann (Keira Knightley) przed przeklętą załogą Black Pearl, kapitanem której jest Hector Barbossa (Geoffrey Rush), który nocą staje się nieumarłym szkieletem.

Baner VoD Strefa

Zobacz ocenę filmu na:

  1. Na Filmweb
  2. Na IMDB
PostaćAktor
Kapitan Jack Sparrow
Johnny Depp
Kapitan Hector Barbossa
Geoffrey Rush
Will Turner
Orlando Bloom
Elizabeth Swann
Keira Knightley
Komodor James Norrington
Jack Davenport

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

20 − 16 =