Pewnego razu… w Hollywood (2019)

Baner VoD Strefa
Gatunek:Dramat / Kryminał
Wyświetleń:275 345
Kraj Produkcji:USA / Wielka Brytnia
Jakość Filmu:HD
Wersja:Lektor / PL
Reżyser:Quentin Tarantino
Ulubione:2451 ❤️
Ocena filmu:👍 | 👎 85% oglądających poleca.
Data Premiery:21 maja 2019

Oglądaj Online CAŁY FILM w najlepszej jakości HD!!!

 
W roku 1969. Rick Dalton był niegdyś gwiazdą bardzo popularnego serialu telewizyjnego, ale kilka złych wyborów cofnęło jego karierę, pozostawiając go w niepewności, czy powinien całkowicie zrezygnować z showbiznesu. Jego najlepszym przyjacielem jest Cliff Booth, starzejący się kaskader, który był kaskaderem Daltona w filmach i telewizji. Jego kariera jest w dużej mierze skończona. Podczas gdy Booth nie ma nic przeciwko istnieniu, Dalton nadal żyje w Hollywood w warunkach względnego luksusu, ocierając się o bogatych i sławnych. W rzeczywistości jego sąsiadami są Roman Polański i Sharon Tate.
 

Pewnego razu… w Hollywood / Once Upon a Time … in Hollywood CAŁY FILM Online Zalukaj CDA

 


download

rejestracja

Opis i Fabuła Filmu Pewnego razu… w Hollywood / Once Upon a Time … in Hollywood

Po pięcioletnim, meteorycznym podniesieniu się na szczyt w podciętych gardłach świata olśniewającego Hollywood i długiej dekadzie deptania wody, niegdyś młoda i popularna gwiazda akcji, Rick Dalton, ma trudności z przełknięciem tego, co może bez niego obejść się chropowaty i zawsze głodny nowej krwi przemysł filmowy. Wyczuwając, że jego kariera może być bliska końca, Rick wraz z jego sympatycznym powiernikiem i byłym sobowtórem kaskaderskim, Cliffem Boothem, stają przed ponurą możliwością prozaicznego nowego życia w ciągle zmieniającym się Los Angeles z 1969 roku. Teraz, w odróżnieniu od jego wspaniałych sąsiadów z sąsiedztwa – młodego reżysera, który na świeżo po triumfalnym sukcesie Rosemary’s Baby (1968), Romana Polańskiego i wschodzącej gwiazdy The Wrecking Crew (1968), Sharon Tate–Rick musi podjąć trudną decyzję. Oczywiście, nikt z nich nie jest świadomy, że ich losy i samo ich życie są na kursie kolizyjnym z pewnym Charlesem Mansonem i jego armią gorliwie wierzących. Czy Hollywood kiedykolwiek będzie takie samo po 9 sierpnia 1969?

Once Upon a Time in Hollywood to film komediodramatyczny z 2019 roku, którego autorem i reżyserem jest Quentin Tarantino. Produkowany przez Columbia Pictures, Bona Film Group, Heyday Films i Visiona Romantica i dystrybuowany przez Sony Pictures Releasing, jest koprodukcją pomiędzy Stanami Zjednoczonymi, Wielką Brytanią i Chinami. W jej skład wchodzi duży zespół, któremu przewodzą Leonardo DiCaprio, Brad Pitt i Margot Robbie. Akcja filmu rozgrywa się w 1969 r. w Los Angeles, a jego akcja rozgrywa się w podwójnym składzie: aktor i jego wyczyn kaskaderski poruszają się po zmieniającym się przemyśle filmowym i przedstawiają „wiele fabuł w nowoczesnym bajkowym hołdzie dla ostatnich chwil złotego wieku Hollywood”.

Baner VoD Strefa

Zobacz ocenę filmu na:

  1. Na Filmweb
  2. Na IMDB
PostaćAktor
Rick Dalton
Leonardo DiCaprio
Cliff Booth
Brad Pitt
Sharon Tate
Margot Robbie
Marvin Schwarz
Al Pacino
Jay Sebring
Emile Hirsch

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

pięć × dwa =