Pech to nie grzech (2018)

Baner VoD Strefa
Gatunek:Komedia romantyczna
Wyświetleń:55 345
Kraj Pochodzenia:Polska
Jakość Filmu:HD
Wiek:6+
Ulubione:1051 ❤️
Ocena filmu:👍 | 👎 55%
Premiera:17 grudnia 2018

Oglądaj Online CAŁY FILM w najlepszej jakości HD!!!

Piotr oraz jego narzeczona Weronika zakładają się, że Natalia przez trzy miesiące z nikim się nie zwiąże, ani nie zakocha. Chcąc odegrać się na znajomych, kobieta wpada w romantyczną intrygę.

Pech to nie grzech (2018)CAŁY FILM Online Zalukaj CDA

 


download

rejestracja

Opis i Fabuła Filmu Pech to nie grzech

Odnosząca sukcesy bizneswoman – Natalia (Maria Dębska) nie ma szczęścia w miłości i z powodu pecha nie lubi poddawać się romantycznym uniesieniom. Wszystko zmienia się, gdy pewnego dnia staje się świadkiem zawarcia niezwykłego zakładu. Jej najlepszy przyjaciel i partner w interesach – Piotr (Mikołaj Roznerski) oraz jego piękna narzeczona – Weronika (Barbara Kurdej-Szatan) zakładają się o to, że Natalia przez trzy miesiące z nikim się nie zwiąże i w nikim się nie zakocha. Chcąc odegrać się na znajomych, bohaterka daje się wciągać w romantyczną intrygę. W konsekwencji ląduje w ramionach amanta z branży komputerowej – Adama (Krzysztof Czeczot).

 

Ich romans, choć początkowo udawany, nieoczekiwanie przeradza się w coś więcej. Tymczasem odliczający dni do własnego ślubu Piotr zaczyna rozumieć, że być może z Natalią wiązało go coś więcej niż przyjaźń i wspólny biznes. Kto wygra zakład kto ostatecznie skończy na ślubnym kobiercu…Polska komedia pomyłek z gatunku romantycznych komedii.

Baner VoD Strefa

Zobacz ocenę filmu na:

  1. Na Filmweb
  2. Na IMDB
PostaćAktor
Babcia OlgaKrystyna Tkacz
NataliaMaria Dębska
Adam BoneckiKrzysztof Czeczot
JagodaJulia Kostow
PrezesJan Frycz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

jeden × trzy =