Ostatnie wakacje (2019)

Baner VoD Strefa
Gatunek:Komedia romantyczna
Wyświetleń:123 345
Kraj Produkcji:USA
Jakość Filmu:HD
Wersja:Lektor / Dubbing PL
Reżyser:William Bindley
Ulubione:1251 ❤️
Ocena filmu:👍 | 👎 65% oglądających poleca.
Data Premiery:3 maja 2019

Oglądaj Online CAŁY FILM w najlepszej jakości HD!!!

 

Ostatnie wakacje opowiada historię grupy młodych osób dla których są to ostatnie wakacje zanim wyruszą do szkoły lub pracy i wkroczą już na poważnie w dorosłe życie.Dla niektórych to zamkniecie rozdziałów życia, zakończenie związków otwarcie nowych i kres niektórych znajomości oraz nowe wyzwania dnia jutrzejszego.
 

Ostatnie wakacje / The Last Summer (2019) CAŁY FILM Online Zalukaj CDA

 


download

rejestracja

Opis i Fabuła Filmu Ostatnie wakacje / The Last Summer (2019)

Opierając się na kilku przecinających się historiach, The Last Summer śledzi grupę niedawnych maturzystów, którzy przemierzają ostatnie lato przed wyjazdem na studia. Kiedy młodzież zmaga się z miłością utraconą i odnalezioną, nawiązuje przyjaźnie w nieoczekiwanych okolicznościach i przejmuje większą kontrolę w relacjach z rodzicami, ostatecznie decyduje, kim będzie i co będzie robić, stojąc w przepaści dorosłości.

Griffin Hourigan, absolwent szkoły przygotowawczej, przygotowuje się do wstąpienia na Uniwersytet Columbia, do którego został przyjęty w dużej mierze dzięki koneksjom z bogatym, odnoszącym sukcesy ojcem, pomimo potajemnej chęci uczęszczania do Berklee College of Music z powodu miłości do muzyki. Podczas imprezy spotyka się z Phoebe Fisher.

Erin i Alec, para z liceum, wspólnie postanawiają zerwać związek, ponieważ planują uczęszczać na różne uczelnie.

Audrey, studentka z klasy robotniczej, zostaje odrzucona lub znajduje się na liście oczekujących na studia, ponieważ jej oceny były przeciętne z powodu konieczności pracy w szkole. Rozczarowana, postanawia kontynuować swoją ostatnią opcję, podejmując pracę jako opiekunka do przedszkolaka, Lilah. Foster, najlepszy przyjaciel i współpracownik Aleca w jego własnej firmie, stara się jak najlepiej wykorzystać ostatnie lato, przechodząc przez „listę życzeń” dziewczyn, z którymi chciałby się przespać.

Chad i Reece, dwaj kujonowi i niepopularni najlepsi przyjaciele, zatrzymują się w barze po drodze na obiad i zostają wzięci za profesjonalnych handlowców ze względu na ich garnitury, ponieważ biznesmeni często odwiedzają ten bar.

The Last Summer to amerykańska komedia romantyczna z 2019 roku w reżyserii Williama Bindleya ze scenariusza, który napisał wspólnie ze Scottem Bindleyem. W filmie występują KJ Apa, Maia Mitchell, Jacob Latimore, Halston Sage i Tyler Posey.

Baner VoD Strefa

Zobacz ocenę filmu na:

  1. Na Filmweb
  2. Na IMDB
PostaćAktor
Griffin
K.J. Apa
Phoebe
Maia Mitchell
Alec
Jacob Latimore
Erin
Halston Sage
Ricky Santos
Tyler Posey

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

1 × 5 =