Ocean’s 8 (2018)

Baner VoD Strefa
Gatunek:Komedia kryminalna
Wyświetleń:105 345
Kraj Produkcji:USA
Jakość Filmu:HD
Wersja:Lektor / Dubbing PL
Reżyser:Gary Ross
Ulubione:1451 ❤️
Ocena filmu:👍 | 👎 65% oglądających poleca.
Data Premiery:5 czerwca 2018

Oglądaj Online CAŁY FILM w najlepszej jakości HD!!!

 
Siostra Dannyego Oceana, Debbie, próbuje dokonać skoku stulecia podczas dorocznej gali Met Gala w Nowym Jorku. Jej pierwszym przystankiem jest zebranie idealnej, żeńskiej załogi: Lou, Rose, Daphne Kluger, Nine Ball, Tammy, Amita i Constance.
 

Ocean’s 8 (2018) CAŁY FILM Online Zalukaj CDA

 


download

rejestracja

Opis i Fabuła Filmu Ocean’s 8 (2018)

Młodsza siostra Dannyego Oceana, Debbie, próbuje dokonać skoku stulecia podczas dorocznej gali Met Gala w Nowym Jorku. Jej pierwszym przystankiem jest zebranie idealnej załogi: Lou, Rose, Daphne Kluger, Nine Ball, Tammy, Amita i Constance.

Po wyjściu z więzienia, Debbie Ocean, młodsza siostra zmarłego Dannyego Oceana, spotyka się ze swoją byłą partnerką Lou, aby przekonać ją do przyłączenia się do napadu, który zaplanowała podczas odbywania kary. Debbie i Lou spotykają się z resztą zespołu: Rose Weil, zhańbiony projektant mody, który jest głęboko zadłużony z IRS; Amita, producent biżuterii i przyjaciólka Debbie, który jest chętny, aby przenieść się z domu matki i rozpocząć własne życie; Nine Ball, hakerka komputerowa; Constance, ulicznica i kieszonkowiec; i Tammy, spekulantka i inny przyjaciólka Debbie, który został potajemnie wplątana w sprzedaż skradzionych towarów z domu podmiejskiego jej rodziny. Debbie planuje ukraść Toussaint, 150 milionów dolarów naszyjnik Cartier, z Met Gala w trzy i pół tygodnia, i użyć Met Gala współgospodarzem Daphne Kluger, słynna aktorka znana z długiej szyi, jako mimowolny muł, który będzie nosić naszyjnik do gali. Zespół manipuluje Daphne do wyboru Weil jako jej stylista, a Weil i Amita iść do Cartier, aby przekonać ich, aby pozwolić Daphne nosić Toussaint. Oni również ukradkiem skanują naszyjnik cyfrowo, aby wyprodukować sześciokątny duplikat cyrkonu…

Jest amerykańskim filmem komediowym z roku 2018 w reżyserii Gary’ego Rossa, napisanym przez Rossa i Olivię Milch. Film jest zarówno kontynuacją, jak i spin-offem trylogii Stevena Soderbergha Ocean’a. W skład zespołu wchodzą Sandra Bullock, Cate Blanchett, Anne Hathaway, Mindy Kaling, Sarah Paulson, Rihanna, Helena Bonham Carter i Awkwafina. Film śledzi grupę kobiet pod wodzą Debbie Ocean, siostry Danny’ego Oceana, które planują wyrafinowany skok na coroczną Galę Metropolitalną w Metropolitan Museum of Art w Nowym Jorku.

Po premierze Trzynastki Oceana w 2007 roku, Soderbergh oświadczył, że nie ma zamiaru zrobić czwartego filmu, powołując się na swoje pragnienie, by serial „wyszedł na wierzch”. Jednak w październiku 2015 roku ogłoszono kobiecy spin-off, a duża część obsady została podpisana do sierpnia 2016 roku. Filmowanie trwało od października 2016 do marca 2017 roku na Manhattanie.

Film Ocean’s 8 miał swoją premierę w Alice Tully Hall 5 czerwca 2018 r. i został wydany przez Warner Bros. Zdjęcia w Stanach Zjednoczonych 8 czerwca 2018 r., 11 lat do dnia premiery filmu Ocean’s Thirteen. Film zarobił $297 milionów na całym świecie i otrzymał dobry odzew od krytyków, którzy oklaskiwali chemię obsady, ale uznali film za niewymagający i mniej spójny niż filmy w trylogii Soderbergha.

Baner VoD Strefa

Zobacz ocenę filmu na:

  1. Na Filmweb
  2. Na IMDB
PostaćAktor
Daphne Kluger
Anne Hathaway
Rose Weil
Helena Bonham Carter
Lou
Cate Blanchett
Debbie Ocean
Sandra Bullock
Tammy
Sarah Paulson

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

9 + osiem =