Nowe oblicze Greya (2018)

Baner VoD Strefa
Gatunek:Melodramat
Wyświetleń:275 345
Kraj Produkcji:USA
Jakość Filmu:HD
Wersja:Lektor / Dubbing PL
Reżyser:James Foley
Ulubione:5451 ❤️
Ocena filmu:👍 | 👎 85% oglądających poleca.
Data Premiery:6 stycznia 2018

Oglądaj Online CAŁY FILM w najlepszej jakości HD!!!

 
Nowożeńcy Christian i Anastazja są zmuszeni skrócić swój miesiąc miodowy i wrócić do domu po otrzymaniu wiadomości o włamaniu do siedziby firmy Christian. Niektóre pliki komputerowe zostały skradzione, a taśmy z kamerami bezpieczeństwa identyfikują sprawcę jako Jacka Hydea, byłego szefa Any, który został zwolniony za napaść na tle seksualnym. W międzyczasie, Ana zostaje przedstawiona swojemu nowemu zespołowi ochrony osobistej. Christian zaskakuje Ana z nowym domem i zatrudnił atrakcyjnego architekta, Gia Matteo, aby go odbudować. Ana irytuje gdy Gia otwarcie flirtuje z Christianem w obecności Ana. Ana prywatnie grozi, że zwolni Gia.
 

Nowe oblicze Greya / Fifty Shades Freed(2018) CAŁY FILM Online Zalukaj CDA

 


download

rejestracja

Opis i Fabuła Filmu Nowe oblicze Greya / Fifty Shades Freed(2018)

Po ślubie przed rodziną i bliskimi przyjaciółmi, nowożeńcy, Christian Grey i Anastazja Steele, wyruszyli w hojny miesiąc miodowy na całym świecie, zagubieni w małżeńskiej błogości. Jednak nieoczekiwane włamanie do przedsiębiorstw pana Greya nieuchronnie przerwie ich przedwczesną podróż, ponieważ gorzka przeszłość wymaga uspokojenia. Czy grzechy przeszłości zepsują doskonałą przyszłość Greyów?

Christian zaskakuje Anę nowym domem i zatrudnił atrakcyjną architektkę, Gię Matteo, aby go odbudować. Ana irytuje się, gdy Gia otwarcie flirtuje z Christianem w obecności Any. Ana prywatnie grozi, że zwolni Gia, jeśli będzie dalej flirtować, zmuszając ją do zaprzestania.

Kiedy Christian wyjeżdża w podróż służbową, Ana lekceważy jego życzenie, by zostać w domu i spotyka się z przyjaciółką, Kate Kavanagh, na drinka. Kate, która spotyka się ze starszym bratem Christiana, Elliotem, wyznaje, że podejrzewa, iż Elliot może mieć romans z Gią, która jest również jego wspólniczką. Kiedy Ana wraca do domu, spotyka Jacka Hydea, który próbuje ją porwać. Zespół ochrony Any go chwyta, a on zostanie aresztowany. Po kłótni z Christianem o jej noc z Kate, Ana obwinia Christian za nadmierną kontrolę i zaborczy oraz domaga się więcej wolności. Wkrótce potem, Christian zaskakuje Ana z podróży do Aspen, zabierając ze sobą Kate, Elliot, Mia i José. Elliot proponuje Kate, która się z tym zgadza. Wychodzi na jaw, że Gia tylko pomagała Elliotowi wybrać pierścień.

Nowożeńcy kontynuują swoje erotyczne eksperymenty seksualne, ale sprawy komplikują się, gdy Ana ogłasza, że jest w ciąży. Christian jest głęboko zaniepokojony, mówiąc, że miał inne plany na ich wczesne lata razem. Po powrocie, Ana odkrywa, że Christian napisał i spotkał swoją byłą kochankę i byłą dominującą w BDSM, Elenę Lincoln.

Fifty Shades Freed to amerykański erotyczny dramat romantyczny z 2018 roku w reżyserii Jamesa Foleya, napisany przez Nialla Leonarda, oparty na powieści E.L. Jamesa z 2012 roku o tym samym tytule. Jest to trzecia i ostatnia część trylogii filmowej Fifty Shades, po Fifty Shades of Grey (2015) i Fifty Shades Darker (2017). Gwiazdami filmu są Dakota Johnson i Jamie Dornan jako Anastazja Steele i Christian Grey, którzy nie dawno weszli w związek małżeski i muszą zająć się byłym szefem Any (Eric Johnson), który zaczyna ich prześladować.

Baner VoD Strefa

Zobacz ocenę filmu na:

  1. Na Filmweb
  2. Na IMDB
PostaćAktor
Anastasia Steele
Dakota Johnson
Christian Grey
Jamie Dornan
Jack Hyde
Eric Johnson
Kate Kavanagh
Eloise Mumford
Mia Grey
Rita Ora

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

dziewięć − 1 =