Następcy 2 (2017)

Baner VoD Strefa
Gatunek:Fantasy
Wyświetleń:75 345
Kraj Produkcji:USA
Jakość Filmu:HD
Wersja:Lektor / Napisy PL
Reżyser:Kenny Ortega
Ulubione:651 ❤️
Ocena filmu:👍 | 👎 45% oglądających poleca.
Data Premiery:21 lipca 2017

Oglądaj Online CAŁY FILM w najlepszej jakości HD!!!

 
Mal jest pod zbyt dużą presją bycia królem z księciem Benem i wraca na Wyspę Zagubionych, gdzie napotyka na swojego wroga Umę (córkę Urszuli). Uma jest zła na księcia Bena za to, że nie zaprosił jej do Auradon Prep i tworzy gang piratów, w tym Harry (syn kapitana Haka) i Gil (syn Gastona), aby przełamać magiczną barierę i uwolnić zło do Auradon. Czy Evie, Carlos, Jay i Ben mogą powstrzymać Mala przed zwróceniem się w jej złym kierunku?
 

Następcy 2 / Descendants 2 (2017) CAŁY FILM Online Zalukaj CDA

 


download

rejestracja

Opis i Fabuła Filmu Następcy 2 / Descendants 2 (2017)

Mal zmaga się ze swoim nowym sławnym życiem jako dziewczyna króla Bena, nakładając zaklęcie na jej włosy, czyniąc je blondynkami i zachowując osobowość księżniczki, z którą nie czuje się komfortowo. Przyznaje swoje problemy swoim przyjaciołom Evie, Carlosowi i Jayowi, ale oni są zadowoleni ze swojego nowego życia w Auradon i nie chcą wracać na Wyspę Zaginionych. Evie skarży się Malowi za to, że oparł się na księdze zaklęć swojej matki, by rozwiązać swoje problemy. Carlos, chcąc zaprosić Jane na nadchodzący taniec Cotillion, zwraca się do Mala o pomoc, by być z nią szczerym. Mal daje mu słodycz, która sprawi, że będzie mówił prawdę, ale jego pies Dude zjada ją, magicznie mówiąc prawdę w języku angielskim i bardzo szczerze w rezultacie…

Pod dużą presją rodziny królewskiej, Mal wraca na wyspę zagubionych, aby odnaleźć swojego wroga Umę, córkę Urszuli, która przejęła władzę. Uma ma zespół piratów, w tym Harry’ego, syna kapitana Hooka, i Gila, syna Gastona, aby przełamać barierę pomiędzy Wyspą Zaginionych i Auradonem, aby mogły tam mieszkać złoczyńcy. Teraz to do Evie, Jaya, Carlosa i Bena należy powstrzymanie Mala przed ponownym staniem się złym i powstrzymanie Umy, Gila i Harry’ego przed złamaniem bariery.

Descendants 2 to amerykańska fantazja muzyczna film. Jego premiera jako Disney Channel Original Movie miała miejsce 21 lipca 2017 roku na Disney Channel, a był emitowany w należących do Disneya sieciach ABC, Disney XD, Freeform, Lifetime i Lifetime Movies. Jest to druga odsłona franczyzy Descendants i sequel filmu Descendants z 2015 roku. Gwiazdy filmu to Dove Cameron, Cameron Boyce, Sofia Carson, Booboo Stewart, Mitchell Hope i China Anne McClain.

Baner VoD Strefa

Zobacz ocenę filmu na:

  1. Na Filmweb
  2. Na IMDB

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

12 − jedenaście =