Narodziny gwiazdy (2018)

Baner VoD Strefa
Gatunek:Dramat/Muzyczny
Wyświetleń:66 345
Kraj Pochodzenia:USA
Jakość Filmu:HD
Wiek:7+
Ulubione:451 ❤️
Ocena filmu:👍 | 👎 75%
Premiera:1 sierpnia 2018

Oglądaj Online CAŁY FILM w najlepszej jakości HD!!!

 
Jackson Maine, słynny wokalista muzyki country, walczący prywatnie z uzależnieniem od alkoholu i narkotyków, gra koncert w Kalifornii. Jego głównym wsparciem jest Bobby, jego menadżer i starszy przyrodni brat. Po koncercie Jackson odwiedza drag bar, gdzie jest świadkiem występu Ally(w tą role wcieliła się Lady Gaga), kelnerki i piosenkarki piszącej piosenki. Jackson jest zdumiony jej występem, a oni spędzają noc rozmawiając ze sobą, gdzie Ally zdradza mu problemy, z jakimi boryka się w trakcie realizacji zawodowej kariery muzycznej. Jackson zaprasza Ally na swój kolejny występ. Mimo początkowej odmowy uczestniczy w nim i z zachętą Jacksona śpiewa z nim na scenie. Jackson zaprasza Ally na tourne z nim, gdzie tworzą romantyczny związek. W Arizonie, Ally i Jackson odwiedzają ranczo, na którym Jackson dorastał i gdzie pochowany jest jego ojciec, tylko po to, by odkryć, że Bobby sprzedał ziemię. Wściekły na jego zdradę Jackson uderza Bobbiego, który następnie odchodzi jako jego menadżer. Zanim to zrobił, Bobby zdradza, że poinformował Jacksona o sprzedaży, ale ten był zbyt zaabsorbowany związkiem z Ally, by to zauważyć. Czy miłość pokona karierę i pieniądz.
 

Narodziny gwiazdy(2018) CAŁY FILM Online Zalukaj CDA

 


download

rejestracja

Opis i Fabuła Filmu Tytuł

Film zaczyna się od występu słynnego piosenkarza Jacksona Mainea (Bradley Cooper), który przygotowuje się do występu dla publiczności, ale dopiero po potajemnym zażyciu kilku tabletek z odrobiną whiskey. Śpiewa on piosenkę „Black Eyes”, którą tłum uwielbia. Tymczasem Ally (Lady Gaga) jest początkującą piosenkarką która pracującą w barze gastronomicznej. Widzi się ją, jak zrywa z kimś przez telefon, zanim dołączy do swojego przyjaciela Ramona (Anthony Ramos) w pracy, gdzie jest stale poniżana przez swojego szefa Bryana (Jacob Schick).

Po występie Jacka i jego kierowca, Phil (Greg Grunberg), przyprowadza go do drag queen baru. Tam spotyka Ramona i pije drinki, gdy Ally idzie na koncert „La Vie en Rose”. Jack jest poruszony do łez głosem Ally, a Ramon aranżuje spotkanie z nimi w garderobie. Jack oczarowuje Ally i zaprasza ją na drinka, ale najpierw Jackson wykonuje tam piosenkę dla jednej z drag queens.

Jack zabiera Ally do baru policyjnego, gdzie mówi mu, że nie śpiewa własnych piosenek, ponieważ ludzie powiedzieli jej, że choć lubią jej muzykę, nie lubią jej twarzy. Jack nie zgadza się i mówi Ally, że jest piękna. Policjant po służbie podchodzi i nęka Jacka za zdjęcie, które Ally uważa za brak szacunku, a ona uderza go w twarz. Jack następnie zabiera Ally do sklepu spożywczego, aby uzyskać mrożony groszek dla jej rannej ręki. Poza sklepem, Ally śpiewa piosenkę „Shallow”, którą napisała, a Jack ją uwielbia.

Jack zaprasza Ally do swojego domu ale ona odmawia. Ally wraca do domu do swojego ojca, Lorenza (Andrew Dice Clay), i jego przyjaciół, którzy pracują razem w ramach usługi prowadzenia limuzyny.

Później Phil jedzie do domu Ally, aby ją odebrać i zawieźć na pokaz, ale Ally nalega, aby jechała do pracy. Podczas pracy, Ally denerwuje się, kiedy Bryan karze ją za spóźnienie, więc w końcu postanawia zrezygnować z pracy i ruszyć za Jakiem na jego koncert, Jack zaprasza zdenerwowaną i niezdecydowaną Ally na scenę, aby wspólnie zaśpiewać „Shallow”, a publiczność uwielbia ją i jego. Filmy z ich występu stają się sensacją.

Jack przyprowadza Ally do swojego pokoju hotelowego na jakiś czas. Jednak Jack mdleje. Jego menedżer/starszy brat Bobby (Sam Elliott) musi pomóc Jackowi położyć się do łóżka. Bobby mówi Ally, że nie widział, jak Jack występuje w ten sposób że Ona wpływa pozytywnie na Jacka, ale on również ostrzega ją, aby była ostrożna w tym związku…

Baner VoD Strefa

Zobacz ocenę filmu na:

  1. Na Filmweb
  2. Na IMDB
PostaćAktor
Ally
Lady Gaga
Jack
Bradley Cooper
Bobby
Sam Elliott
Lorenzo
Andrew Dice Clay
Rez Gavron
Rafi Gavron

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

4 × trzy =