Mulan (2020)

Baner VoD Strefa
Gatunek:Dramat / Przygodowy
Wyświetleń:175 345
Kraj Produkcji:USA
Jakość Filmu:HD
Wersja:Lektor / PL
Reżyser:Nici Caro
Ulubione:1751 ❤️
Ocena filmu:👍 | 👎 75% oglądających poleca.
Data Premiery:24 lipca 2020

Oglądaj Online CAŁY FILM w najlepszej jakości HD!!!

 
Młoda chińska dziewczyna przebiera się za męskiego wojownika, aby uratować swojego ojca. Film fabularny na na podstawie bajki pod tytułem „Mulan” od Disneya.
 

Mulan (2020) CAŁY FILM Online Zalukaj CDA

 


download

rejestracja

Opis i Fabuła Filmu Mulan (2020)

Kiedy cesarz Chin wydaje dekret, że jeden człowiek z każdej rodziny musi służyć w Cesarskiej Armii Chińskiej, aby bronić kraju przed Hunami, Hua Mulan, najstarsza córka honorowego wojownika, wchodzi na miejsce swego chorego ojca. Jest energiczna, zdeterminowana i szybka w walce. Przebrana za człowieka o imieniu Hua Jun, jest testowana na każdym kroku i musi wykorzystać swoją wewnętrzną siłę i wykorzystać swój prawdziwy potencjał. Jest to epicka podróż, która przemieni ją w honorowego wojownika i zapewni jej szacunek wdzięcznego narodu… i dumnego ojca.

Mulan to amerykański film akcji wyreżyserowany w 2020 roku przez Niki Caro, którego scenariuszami są Rick Jaffa, Amanda Silver, Lauren Hynek i Elizabeth Martin, a producentem Walt Disney Pictures. Film oparty jest na chińskim folklorze „The Ballad of Mulan” i jest filmową adaptacją animowanego filmu Disneya z 1998 roku o tej samej nazwie. W filmie występuje Liu Yifei w roli tytułowej, obok Donnie Yen, Jasona Scotta Lee, Yosona An, Gong Li i Jet Li w rolach drugoplanowych.

Baner VoD Strefa

Zobacz ocenę filmu na:

  1. Na Filmweb
  2. Na IMDB
PostaćAktor
Mulan
Yifei Liu
Komandor Tung
Donnie Yen
Bori Khan
Jason Scott Lee
Chen Honghui
Yoson An
Xian Lang
Li Gong

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

dziesięć + 12 =