Miszmasz czyli Kogel Mogel 3 (2019)

Baner VoD Strefa
Gatunek:Komedia obyczajowa
Wyświetleń:275 345
Kraj Produkcji:Polska
Jakość Filmu:HD
Wersja:Polski Film
Reżyser:Kordian Piwowarski
Ulubione:1451 ❤️
Ocena filmu:👍 | 👎 45% oglądających poleca.
Data Premiery:25 stycznia 2019

Oglądaj Online CAŁY FILM w najlepszej jakości HD!!!

 
Bohaterka Kasia nadal żyję i mieszka w malowniczej wsi Brzózka i walczy nadal z zalotami pana Staszkiem Kolasą który nie poddaje się mimo wielu odmów. Jednak niespodziewanie do Polski wraca jej 30 letni syn Marcin z poważnymi planami na przyszłość.
 

Miszmasz czyli Kogel Mogel 3 (2019) CAŁY FILM Online Zalukaj CDA

 


download

rejestracja

Opis i Fabuła Filmu Miszmasz czyli Kogel Mogel 3 (2019)

Bohaterka filmu Miszmasz, czyli kogel-mogel 3 to znana z 2 poprzedni cześci filmu komediowego z 1988 roku czyli Kasia (tą postać gra Grażyna Błęcka-Kolska) nadal mieszka na wsi Brzózki gdzie musi znosić niechciane zaloty Staszka Kolasą. Z Holandii wraca jej 30 letni syn Marcin (w tej roli Nikodem Rozbicki) który od razu wpada w kłopoty bo stara się realizować pomysł na biznes z Holandii który nie jest tak do końca legalny w Polsce. W tym samym czasie rodzinna Wolańskich przezywa trudności w mieście Warszawa.

Bohaterka Wolańska (Ewa Kasprzyk) publikuję nową książkę która jest kontrowersyjna powoduje to że jej maż i córka uciekają by odszukać Piotrusia a finał tego filmu będzie niezwykły!

Miszmasz, czyli kogel-mogel 3 – polski film fabularny, trzecia część komedii Kogel-mogel z 1988 roku. Reżyserem filmu jest Kordian Piwowarski, producentem jest MTL Maxfilm, a premiera odbyła się 25 stycznia 2019 roku.

W 2018 roku Ilona Łepkowska , autorka scenariuszy poprzednich części serii, potwierdziła zakończenie prac nad scenariuszem trzeciej części . Zdjęcia do filmu rozpoczęły się w październiku.

Baner VoD Strefa

Zobacz ocenę filmu na:

  1. Na Filmweb
PostaćAktor
Katarzyna Zawada
Grażyna Błęcka-Kolska
Barbara Wolańska
Ewa Kasprzyk
Profesor Marian Wolański
Zdzisław Wardejn
Agnieszka Wolańska
Aleksandra Hamkało
Marcin Zawada
Nikodem Rozbicki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

pięć × jeden =