Miłość i miłosierdzie (2019)

Baner VoD Strefa
Gatunek:Religijny / Dramat historyczny / Fabularyzowany dok.
Wyświetleń:95 345
Kraj Produkcji:Polska
Jakość Filmu:HD
Wersja:Polski Film
Reżyser:Michał Konrad
Ulubione:951 ❤️
Ocena filmu:👍 | 👎 85% oglądających poleca.
Data Premiery:27 marca 2019

Oglądaj Online CAŁY FILM w najlepszej jakości HD!!!

 
„Miłość i Miłosierdzie”, dokument fabularyzowany o Bożym Miłosierdziu i misji Siostry Faustyny Kowalskiej, ujawniający nieznane dotąd fakty i niedawno ujawnione dokumenty, które rzucają nowe światło na prawdę o Bożym Miłosierdziu. Analiza naukowa przeprowadzona w filmie dowodzi, że Faustyna rzeczywiście ujrzała Pana Jezusa.
 

Miłość i miłosierdzie (2019) CAŁY FILM Online Zalukaj CDA

 


download

rejestracja

Opis i Fabuła Filmu Miłość i miłosierdzie (2019)

Fabuła „Miłość i miłosierdzie” opowieść o polskiej zakonnicy, siostrze Faustynie Kowalskiej, która została uznana za świętą przez Jana Pawła II w 2000 roku. Była uznaną mistyczką i wizjonerką, która musiała wykonać bardzo ważną misję. Film „Miłość i miłosierdzie” przedstawia nieznane fakty z życia zakonnicy i przybliż widzom narodziny niezwykłego kultu Bożego Miłosierdzia.
Pewnego dnia życie Faustyny Kowalskiej zmienia się nieodwracalnie. Zakonnicy ukazał się Jezus Chrystus, który zleca jej głoszenie prawdy o miłosierdziu i przygotowanie świata na jego ostateczne przyjście. Na jaw wychodzi coraz więcej dowodów na to, że zakonnica naprawdę widywała Jezusa. Badania naukowe dowodzą, że podobizna Chrystusa przedstawiona na obrazie namalowanym zgodnie z jej wskazówkami jest identyczna jak ta, której rysy odbiły się na całunie turyńskim.

W związku z odkryciami zespołu ekspertów współpracujących z ekipą Kondrat-Media, którzy odnaleźli nieznane listy ks. Michała Sopoćki, a penetrując zapomniane archiwa dotarli także do innych, nieznanych powszechnie dokumentów, już teraz można stwierdzić, że film „Miłość i Miłosierdzie” rzuci nowe światło na prawdę o potędze Bożego Miłosierdzia. W dużej mierze może się on przyczynić do spełnienia obietnicy Pana Jezusa, że to z Polski wyjdzie „iskra, która przygotuje świat na ostateczne Jego przyjście”.

Baner VoD Strefa

Zobacz ocenę filmu na:

  1. Na Filmweb
PostaćAktor
Święta Siostra Faustyna Kowalska
Kamila Kamińska
Bł. ks. Michał Sopoćko
Maciej Małysa
Eugeniusz Kazimirowski
Janusz Chabior
Ksiądz Jarzębowski
Remigiusz Jankowski
Ojciec Heleny
Piotr Cyrwus

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

piętnaście − 12 =