Listy do M 2 (2015)

Baner VoD Strefa
Gatunek:Komedia romantyczna
Wyświetleń:275 345
Kraj Produkcji:Polska
Jakość Filmu:HD
Wersja:Polski Film
Reżyser:Maciej Dejczer
Ulubione:3251 ❤️
Ocena filmu:👍 | 👎 65% oglądających poleca.
Data Premiery:9 listopada 2015

Oglądaj Online CAŁY FILM w najlepszej jakości HD!!!

 
Po 4 latach od wydarzeń w pierwszym filmie Listy do .M nasi bohaterowie wciąż mierzą się z nowymi problemami. Czy i tym razem pokonają trudności w drodze do szczęścia i miłości w tej zabawnej komedii romantycznej.

 

Listy do m 2 (2015) CAŁY FILM Online Zalukaj CDA

 


download

rejestracja

Opis i Fabuła Filmu Listy do m 2 (2015)

Od wydarzeń zaprezentowanych w pierwszej części filmu Listów do M. minęło 4 lata i ponownie spotykamy naszych ukochanych bohaterów gdy przygotowują się do kolejne wigilii. Lekkoduszny Mikołaj(w tej roli Maciej Stuhr), który w poprzednim filmie znalazł szczęście i miłość u boku Doris (w tą role wciela się aktorka Roma Gąsiorowska) nadal nie decyduj się na zaręczyny co zmusza jego syna Kostka do stworzenia planu intrygi która ma na celu popchnięcia Mikołaja do zareczyn.

Rodzina Małgosia (grana przez Agnieszka Wagner) i Wojtek (Wojciech Malajkat) adoptowali Tosię (tu występuje Julia Wróblewska), zmagają się z problemami zdrowotnymi Małgosi. Para Karina (tą rolę gra Agnieszka Dygant) i Szczepan (Piotr Adamczyk) nie są już razem ale los ciągle splata ich życie ze sobą. Natomiast związek Mela niegrzecznego mikołaja -granego przez Tomasz Karolak i Betty (Katarzyna Zielińska) rozpadł się gdy Betty wychowuję ich syna Kosta z nowym partnerem, mel wciąż stara się odzyskać Betty czy uda mu się to osiągnąć? Inne pary też walczą z problemami życia codziennego jak para Waldi i Larwa czy Redo i Monika czy uda im się pokonać trudności w tym dniu przy Wigilijnym stole? Czy związki i rodzinna przetrwa ten trudny czas. Listy do M. 2 to kontynuacja dobrze przyjętej komedii romantycznej z wyśmienita obsada aktorska.

Baner VoD Strefa

Zobacz ocenę filmu na:

  1. Na Filmweb
PostaćAktor
Melchior „Mel Gibson”
Tomasz Karolak
Karina Lisiecka
Agnieszka Dygant
Szczepan Lisiecki
Piotr Adamczyk
Doris
Roma Gąsiorowska
Mikołaj Konieczny
Maciej Stuhr

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

jeden + 12 =