LEGO Przygoda 2 / The LEGO Movie 2 The Second Part (2019)

Baner VoD Strefa
Gatunek:Animacja
Wyświetleń:175 345
Kraj Produkcji:USA/ Dania / Australia
Jakość Filmu:HD
Wersja:Lektor / Napisy PL
Reżyser:Mike Mitchell
Ulubione:1151 ❤️
Ocena filmu:👍 | 👎 85% oglądających poleca.
Data Premiery:6 lutego 2019

Oglądaj Online CAŁY FILM w najlepszej jakości HD!!!

 
Po wydarzeniach, które miały miejsce pod koniec pierwszego filmu, Obcy z Duplo pojawiają się we wszechświecie Lego i grożą zniszczeniem. Emmet buduje Obcym serce na znak przyjaźni, ale zjada je i żądają więcej. Lucy i Mistrzowie Budowniczy uważają to za atak i odwet, a wynikająca z niego bitwa niszczy Bricksburg. Emmet próbuje zapewnić Lucy, że „wszystko może być jeszcze zajebiste” ale tak nie jest…
 

LEGO Przygoda 2 / The LEGO Movie 2 The Second Part (2019) CAŁY FILM Online Zalukaj CDA

 


download

rejestracja

Opis i Fabuła Filmu LEGO Przygoda 2 / The LEGO Movie 2 The Second Part (2019)

Chwilę po tym jak Emmet Brickowski (głos Chrisa Pratta) i jego przyjaciele uratowali ich miasto Bricksburg, odwiedzają ich kosmici z planety Duplo. Dzieje się to tuż po tym, jak ich budowniczy Finn (głos Jadon Sand) został poinformowany przez ojca (głos Willa Ferrella), że jego młodsza siostra może teraz bawić się z Legosem. Po tym jak Duplos grozi zniszczeniem ludzi Lego, Emmet podchodzi do nich z sercem, które buduje jako ofiarę pokoju, Przywódcy Duplo pożerają serce i żądją ich wiekszej ilości. Lucy, AKA Wyldstyle (głos Elizabeth Banks) próbuje zaatakować, ale to tylko sprawia, że Obcy krzyczy na tyle mocno, by wybić okna. Duplo zaczynają szaleć przez Bricksburg, powodując zawalanie się struktur. Emmet i Lucy otrzymują pomoc od Batmana (głos Willa Arnetta), Unikitty’ego (głos Alison Brie), Metalbearda (głos Nicka Offermana), i Benny’ego (Charlie Day), ale są prześcignięci i pokonani. Tymczasem Prezydent Biznesu (również Will Ferrell) rozkopuje ich pole do golfa.

Pięć lat później Bricksburg stał się Apokalipseburgiem, a wszyscy dostosowali się do nowego miasta, będąc mroczni, czerwoni i nerwowi. Lucy mówi, że Justice League – Superman (głos Channing Tatum), Wonder Woman (głos Cobie Smulders), Aquaman (głos Jasona Momoa), Green Lantern (głos Jonah Hill), i Cyborg – wyruszyli walczyć z Duplosami, ale nigdy nie wrócili. Batman został z tyłu, aby zrobić samodzielną przygodę i teraz mieszka w dużej twierdzy z Alfredem (głos Ralpha Fiennesa). Emmet jest jedynym, który zachowuje swoje radosne usposobienie. Dołącza do Lucy przy kawie, ale ona jest zbyt zajęta. Emmet następnie wspomina o szalonym śnie, w którym widział zegar z delfinem o godzinie 5:15, i czarną dziurę, która połyka wszystkich jego przyjaciół w wydarzeniu zwanym „Ourmamageddon”. Następnie pokazuje Lucy, że zbudował im dom tuż za miastem, a on przyprowadza ją, aby sprawdzić to. Podczas gdy ona myśli, że jest ładny, obawia się, że przyciągnie niechcianą uwagę, a także uważa, że Emmet jest zbyt dziecinny. Jej obawy potwierdzają się, gdy statek zjeżdża w kierunku miasta i wypatruje Emmeta, Lucy i Unikitty (który jest teraz ogromny i jedzie przez Ultrakitty).

The Lego Movie 2: The Second Part jest komputerowo animowaną komedią przygodową z 2019 roku, wyprodukowaną przez Warner Animation Group i dystrybuowaną przez Warner Bros. Pictures. Wyreżyserowany przez Mike’a Mitchella jest kontynuacją The Lego Movie (2014), czwartego filmu w serii po premierze w 2017 roku The Lego Batman Movie i The Lego Ninjago Movie. Aktorami którzy podkładają głos w filmie są Chris Pratt, Elizabeth Banks, Will Arnett, Charlie Day, Alison Brie, Nick Offerman i Will Ferrell wcielający się w swoje role z poprzedniego filmu, a wśród nowych obsad znalazły się Stephanie Beatriz, Tiffany Haddish i Maya Rudolph (zastępująca Amandę Farinos). W filmie Emmet Brickowski próbuje ratować swoich przyjaciół z Układu Słonecznego, mając jednocześnie do czynienia z nadchodzącym kataklizmem znanym jako „Armamageddon”.

Baner VoD Strefa

Zobacz ocenę filmu na:

  1. Na Filmweb
  2. Na IMDB
PostaćAktor
Emmet Brickowski / Rex Dangervest
Chris Pratt
Wyldstyle
Elizabeth Banks
Batman
Will Arnett
Królowa Watevra Wa’Nabi
Tiffany Haddish
Sweet Mayhem
Stephanie Beatriz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

8 + czternaście =