Król Artur: Legenda miecza (2017)

Baner VoD Strefa
Gatunek:Dramat / Przygodowy
Wyświetleń:99 345
Kraj Produkcji:USA
Jakość Filmu:HD
Wersja:Lektor / Napisy PL
Reżyser:Guy Ritchie
Ulubione:1451 ❤️
Ocena filmu:👍 | 👎 85% oglądających poleca.
Data Premiery:7 maja 2017

Oglądaj Online CAŁY FILM w najlepszej jakości HD!!!

 
Alternatywna wersja legendy o królu Arturze. Jako chłopiec Artur zostaje osierocony po swoim ojcu, królu Utherze Pendragonie, a matka zostaje zabita w wojnie prowadzonej przeciwko nim przez Vortigerna, który następnie przejmuje tron. Artur ucieka i wychowuje się w burdelu, nie wiedząc zbyt wiele o swoich prawach. Vortigern chce zabić Artura, aby upewnić się, że nie ma pretendentów do tronu. Legendy zapowiadają, że tylko następny król będzie w stanie wyciągnąć Excalibura, miecz Uthera, ze skały, w której się znajduje. Tak więc, starając się zidentyfikować Artura, Vortigern zmusza wszystkich młodych mężczyzn w wieku Artura do podjęcia próby wyciągnięcia miecza. Teraz kolej na Artura.
 

Król Artur: Legenda miecza / King Arthur: Legend of the Sword (2017) CAŁY FILM Online Zalukaj CDA

 


download

rejestracja

Opis i Fabuła Filmu Król Artur: Legenda miecza / King Arthur: Legend of the Sword (2017)

Mordred, żelazny czarnoksiężnik, i jego armie oblężały Camelot, starając się ustanowić dominację magów władających magią nad ludzkością. Uther Pendragon, król Brytyjczyków, infiltruje legowisko Mordreda i ścina go, ratując Camelot. Zdradziecki młodszy brat Uthera Vortigern, który pragnie tronu, dokonuje zamachu stanu i poświęca swoją żonę Elsę, by stać się demonicznym rycerzem, który zabija żonę Uthera Igraine i zabija Uthera w walce. Jedynym ocalałym jest syn Uthera, Artur, który odpływa w łodzi i kończy w Londynie.

Arthur wyrasta na zdolnego wojownika i człowieka ulicy. Artur i jego przyjaciele konfrontują się z grupą wikingów, którzy znęcali się nad jedną z prostytutek, zmuszając ich do zapłacenia jej odszkodowania. Następnie burdel zostaje zaatakowany przez Blacklegi, sługi Wortigerna, a Artur dowiaduje się, że wikingowie byli pod ochroną króla. Artur próbuje uciec z miasta, ale zostaje złapany i umieszczony na statku z setkami innych mężczyzn; Blacklegs zmuszają wszystkich mężczyzn w wieku Artura, aby spróbowali wyciągnąć miecz, który pojawił się w pobliżu zamku z otaczającego go kamienia. Artur jest w stanie wyciągnąć miecz, ale szybko zostaje przytłoczony jego mocą i zanika. Vortigern spotyka się z nim w lochu, odsłaniając jego prawdziwy rodowód.

Król Artur: Legenda o mieczu to epicki film przygodowy o akcji fantasy z 2017 roku w reżyserii Guya Ritchiego, który wraz z Joby Haroldem i Lionelem Wigramem napisał film z historii Harolda i Davida Dobkina, inspirowany legendami Arthura. W filmie występują Charlie Hunnam jako tytułowy bohater i Jude Law jako tyraniczny król Vortigern, który próbuje go zabić, z Àstrid Bergès-Frisbey, Djimonem Hounsou, Aidanem Gillenem i Ericem Baną w rolach drugoplanowych.

Baner VoD Strefa

Zobacz ocenę filmu na:

  1. Na Filmweb
  2. Na IMDB

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

dwanaście − pięć =