Kraina lodu 2 / Frozen II (2019)

Baner VoD Strefa
Gatunek:Animacja / Familijny / Musical / Przygodowy
Wyświetleń:275 345
Kraj Produkcji:USA
Jakość Filmu:HD
Wersja:Lektor / Dubinng PL
Reżyser:Jennifer Lee / Chris Buck
Ulubione:3451 ❤️
Ocena filmu:👍 | 👎 89% oglądających poleca.
Data Premiery:7 listopada 2019

Oglądaj Online CAŁY FILM w najlepszej jakości HD!!!

 
Wykorzystawszy swoją stale rosnącą siłę po zdjęciu z siebie straszliwej klątwy wiecznej zimy w I cześci kriny Lodu (2013), piękna zaklinaczka śniegu i lodu, królowa Elsa, rządzi teraz spokojnym królestwem Arendelle, ciesząc się szczęśliwym życiem ze swoją siostrą, księżniczką Anną. Jednak melodyjny głos, który słyszy tylko Elsa, nie pozwala jej zasnąć, zapraszając ją do mistycznego zaczarowanego lasu, o którym ojciec sióstr powiedział im dawno temu. Teraz, nie mogąc zablokować porywającego wezwania tajemniczej syreny, Elsa – wraz z Anną, Kristoffem, Olafem i Svenem ruszają by podążać za głosem w nieznane, z zamiarem znalezienia odpowiedzi w wiecznie mglistym królestwie w lesie. Coraz bardziej niewytłumaczalny brak równowagi szkodzi nie tylko jej królestwu, ale także sąsiedniemu plemieniu Northuldra. Czy królowa Elsa może dobrze wykorzystać swoje legendarne magiczne umiejętności, aby przywrócić pokój i stabilność?
 

Kraina lodu II / Frozen II (2019) CAŁY FILM Online Zalukaj CDA

 

download

rejestracja

Opis i Fabuła Filmu Kraina lodu II / Frozen II (2019)

Król Agnarr z Arendelle opowiada swoim małym dzieciom, Elsie i Annie, że ich dziadek, król Runeard, zawarł traktat z sąsiednim plemieniem Northuldra, budując tamę w ich ojczyźnie, Zaczarowanym Lesie. Dochodzi jednak do walki, w wyniku której Runeard umiera i wścieka się na żywiołowe duchy ziemi, ognia, wody i powietrza lasu. Duchy te znikają, a ściana mgły zatrzymuje wszystkich w Zaczarowanym Lesie. Młoda Agnarr ledwo co ucieka dzięki pomocy nieznanego zbawcy.

Trzy lata po jej koronacji Elsa świętuje jesień w królestwie z Anną, bałwanem Olafem, Kristoffem i renifery Svenem Kristoffa. Pewnej nocy, gdy Elsa słyszy tajemniczy głos wołający do niej, podąża za nią i mimowolnie budzi żywioły, które zmuszają wszystkich w królestwie do ewakuacji. Wielki Pabbie i kolonia Trollów przybywają do Arendelle, a Pabbie informuje, że muszą naprawić sytuację, odkrywając prawdę o przeszłości królestwa.

Elsa, Anna, Olaf, Kristoff i Sven wyruszają do Zaczarowanego Lasu, podążając za tajemniczym głosem. Po fragmentach mgły wspomnień w dotyku Elsy pojawia się duch Powietrza w postaci tornada i zmiata wszystkich w swoim wirze. Elsa zatrzymuje go, tworząc zestaw rzeźb z lodu. Siostry odkrywają, że rzeźby te są obrazami z przeszłości ich ojca. Natrafiają na Northuldrę i oddział żołnierzy Arendellian, którzy wciąż pozostają w konflikcie. Kiedy pojawia się duch Ognia, Elsa odkrywa, że duch jest wzburzoną, magiczną salamandrą i uspokaja ją. Elsa i Anna, po odkryciu, że ich matka, królowa Iduna, była Northuldrą, która uratowała Agnarr, Arendellianina, układają rozejm między żołnierzami a Northuldrą. Później dowiedzieli się o istnieniu piątego ducha, który połączy ludzi i magię natury.

Frozen II, znany również jako kraina Lodu 2, to amerykański komputerowo animowany film fantasy muzycznej 3D z 2019 roku, wyprodukowany przez Walt Disney Animation Studios. Wyprodukowany przez studio 58. film animowany, jest kontynuacją filmu Kraina Lodu z 2013 i zawiera powrót reżyserów Chrisa Bucka i Jennifer Lee, producenta Petera Del Vecho, autorów piosenek Kristen Anderson-Lopez i Roberta Lopeza oraz kompozytora Christophe’a Becka. Lee powraca również jako scenarzystka, pisząc scenariusz z opowiadania jej, Bucka, Marca E. Smitha, Andersona-Lopeza i Lopeza, podczas gdy Byron Howard był producentem wykonawczym filmu. a Weterańska obsada głosowa Kristen Bell, Idina Menzel, Josh Gad, Jonathan Groff i Ciarán Hinds powracają jako ich poprzednicy, a dołączają do nich nowi przybysze: Sterling K. Brown, Evan Rachel Wood, Alfred Molina, Martha Plimpton, Jason Ritter, Rachel Matthews i Jeremy Sisto.

Baner VoD Strefa

Zobacz ocenę filmu na:

  1. Na Filmweb
  2. Na IMDB

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

14 + siedemnaście =