Kobiety mafii (2018)

Baner VoD Strefa
Gatunek:Sensacyjny
Wyświetleń:305 345
Kraj Pochodzenia:Polska
Jakość Filmu:HD
Wiek:12+
Ulubione:7451 ❤️
Ocena filmu:👍 | 👎 85% oglądających poleca.
Premiera:20 lutego 2018

Oglądaj Online CAŁY FILM w najlepszej jakości HD!!!

 
Bela jest tajną agentką ABW jej zadanie to przenikniecie do grupy przestępczej i rozpracowanie jej od środka. W grę wchodzi ogromne pieniądze i narkotyki dlatego musi być jak mafia bezwzględna i bezskorupowy.
 

Kobiety mafii (2018) CAŁY FILM Online Zalukaj CDA

 


download

rejestracja

Opis i Fabuła Filmu Kobiety mafii (2018)

Były policjant, który myśli nieszablonowo, zostaje zatrudniony pod przykrywką w mafii, aby złapać najbardziej poszukiwanych przestępców w przesiąkniętym krwią i mocno uderzającym thrillerze kryminalnym Patryka Vegi, Kobiety Mafii.

Po poprzednim filmie „Botoks”, Vega wraca ze swoim bezsensownym i dosadnym stylem filmowym w najnowszym filmie, który, jak można przypuszczać, do pewnego stopnia trafnie przedstawia niektóre z obrzydliwych rzeczy, do których dochodzą gangsterzy, w tym używanie narkotyków, morderstwa i seks. W tej historii jego bohaterki – wśród nich wiele powracających aktorek, z którymi pracował już wcześniej – zajmują centralne miejsce w fabule filmu.

Na pierwszy plan wysuwa się Izabella (Olga Boladz), była policjantka, która zostaje przydzielona do operacji specialnej. Wkrótce po tym, jak zostaje zatrudniona przez Wydział specialny do pracy pod przykrywką w mafii i musi zostawić za sobą męża i syna – to wielki segment rozwoju postaci, którego brakowało w poprzednich filmach Vegi. Dość prawdopodobnym najciekawszym bohaterem jest Dalia (Agnieszka Dygant) – opiekunka jednego z gangsterów, która ma szansę zmienić swoje życie na zawsze. Oprócz tych dwóch głównych linii fabularnych, jest też kilka innych narracji, które się nakładają – ale to jest największa wada tego filmu: podobnie jak w przypadku innych dzieł Vegi, historia zawsze jest bardzo ciężka.

Istnieje mnóstwo potencjalnie interesujących i solowych narracji, które, choć całkiem ładnie się krzyżują, dają widzom uczucie nadmiaru i ostatecznie sprawiają, że postępowanie jest zagmatwane.

Należy jednak pochwalić kierunek, w którym zmierzają Kobiety Mafii – oko Vegi za brutalne szczegóły jest jasne dla wszystkich, aby zobaczyć, kiedy rozpocznie się akcja. Jeśli chodzi o występy, to wspaniale jest widzieć aktorki, które również grają w Botoksie, są w czołówce ruchu i idą do przodu ze swoimi męskimi odpowiednikami. One kradną każdą scenę, w której się znajdują, a w tym gatunku jest ona niesamowicie orzeźwiająca.

Kobiety mafii jest wściekły thriller akcji z gangiem kobiet o silnym charakterze, ale niestety cierpi z powodu zagmatwanej sieci fabuł i zbyt długiego czasu antenowego, który sprowadza ogólny film na kilka poziomów, ale ładnie ustawia się do jego sequela, który powinien wiązać luźne wątki fabuły razem, jeśli podejdzie się do niego we właściwy sposób.

Baner VoD Strefa

Zobacz ocenę filmu na:

  1. Na Filmweb
  2. Na IMDB
PostaćAktor
Anna Ostrowska
Katarzyna Warnke
Daria Wawrzyniak „Niania”
Agnieszka Dygant
Artur Ostrowski „Cieniu”
Sebastian Fabijański
Justyna „Siekiera”
Aleksandra Popławska
Adam
Janusz Chabior

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

trzynaście − 10 =