Kapitan Marvel / Captain Marvel (2019)

Baner VoD Strefa
Gatunek:Akcja / Sci-Fi
Wyświetleń:475 345
Kraj Produkcji:USA / Australia
Jakość Filmu:HD
Wersja:Lektor / PL
Reżyser:Anna Boden / Ryan Fleck
Ulubione:2451 ❤️
Ocena filmu:👍 | 👎 67% oglądających poleca.
Data Premiery:26 lutego 2019

Oglądaj Online CAŁY FILM w najlepszej jakości HD!!!

Po rozbiciu eksperymentalnego samolotu, pilotka Sił Powietrznych Carol Danvers zostaje odkryta przez Kree i wyszkolona jako członek elitarnej Starforce Military pod dowództwem swojego mentora Yon-Rogga. Sześć lat później, po ucieczce na Ziemię podczas ataku Skrullsów – rasy kosmitów która potrafi zmieniać kształt, Danvers zaczyna odkrywać, że jej przeszłość jest jeszcze inna niż sądziła do tej pory. Z pomocą agenta z organizacji S.H.I.E.L.D. Nicka Fury’ego, wyrusza, by odkryć prawdę o swoim pochodzeniu.

Kapitan Marvel (2019) / Captain Marvel 2019 CAŁY FILM Online Zalukaj CDA

 


download

rejestracja

Opis i Fabuła Filmu Kapitan Marvel (2019) / Captain Marvel 2019

W 1995 roku, na stołecznej planecie imperium Kree w Hala, członek Starforce Vers cierpi na amnezję i powtarzające się koszmary z udziałem starszej kobiety. Yon-Rogg, jej mentor i dowódca, szkoli ją, by kontrolowała swoje umiejętności, podczas gdy Najwyższa Inteligencja, sztuczna inteligencja rządząca Kree, wzywa ją, by trzymała swoje emocje pod kontrolą.

Podczas misji ratowania tajnego agenta infiltrującego grupę Skrulli, obcych zmiennokształtnych, z którymi Kree jest w stanie wojny, Vers zostaje schwytany przez dowódcę Skrulla Talosa. Sonda wspomnień która skanuję mózg Vers prowadzi Skrulli na Ziemię. Vers ucieka i rozbija się o ziemię w Los Angeles. Jej obecność przyciąga agentów S.H.I.E.L.D. Nicka Fury’ego i Phila Coulsona, których śledztwo przerywa atak Skrull’a. W trakcie pościgu Vers odzyskuje kryształ zawierający jej wyciągnięte wspomnienia, podczas gdy Fury zabija Skrulla podszywając się pod Coulsona. Talos, przebiera formę szefa TARCZY, Kellera, rozkazuje Furii pracować z Versem i mieć ją na oku.

Korzystając z jej wyciągniętych wspomnień, Vers i Fury udają się do instalacji Project Pegasus w bazie Sił Powietrznych USA. Odkrywają, że Vers był pilotem, co do którego przypuszcza się, że zmarła w 1989 roku podczas testów eksperymentalnego silnika o małej prędkości, zaprojektowanego przez dr Wendy Lawson, którą Vers rozpoznaje jako kobietę z jej koszmarów. Po tym jak Fury poinformuje agencję S.H.I.E.L.D. o ich lokalizacji, przybywa zespół prowadzony przez Talosa w przebraniu Kellera. Fury odkrywa podstęp Talosa i pomaga Vers uciec w samolocie towarowym z kocurkiem na gapę. Lecą do Luizjany na spotkanie z byłą pilotką Marią Rambeau, ostatnią osobą, która widziała Vers i Lawson żywych.

Kapitan Marvel to amerykański film z kina superbohaterskiego z 2019 roku oparty na komiksie Marvela, którego bohaterką jest Carol Danvers. Wyprodukowany przez Marvel Studios i dystrybuowany przez Walt Disney Studios Motion Pictures, jest 21. filmem w Marvel Cinematic Universe (MCU). Autorami i reżyserami filmu są Anna Boden i Ryan Fleck, a do scenariusza dołączyli także Nicole Perlman, Meg LeFauve i Geneva Robertson-Dworet. Brie Larson występuje jako Danvers, obok Samuela L. Jacksona, Bena Mendelsohna, Djimona Hounsou, Lee Pace’a, Lashany Lynch, Gemmy Chan, Annette Bening, Clarka Gregga i Jude’a Law. Akcja rozgrywa się w 1995 roku, kiedy to Danvers zostaje Kapitanem Marvelem po tym, jak Ziemia zostaje złapana w centrum galaktycznego konfliktu pomiędzy dwoma obcymi cywilizacjami.

Baner VoD Strefa

Zobacz ocenę filmu na:

  1. Na Filmweb
  2. Na IMDB
PostaćAktor
Carol Danvers / Vers / Kapitan MarvelBrie Larson
Nick FurySamuel L. Jackson
Talos / KellerBen Mendelsohn
Yon-RoggJude Law
Najwyższa Inteligencja / Dr Wendy LawsonAnnette Bening

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

18 − 12 =