Kafarnaum (2018)

Baner VoD Strefa
Gatunek:Dramat
Wyświetleń:105 345
Kraj Produkcji:Liban/USA
Jakość Filmu:HD
Wersja:Dubbing / Napisy PL
Reżyser:Nadine Labaki
Ulubione:1451 ❤️
Ocena filmu:👍 | 👎 85% oglądających poleca.
Data Premiery:17 stycznia 2018

Oglądaj Online CAŁY FILM w najlepszej jakości HD!!!

 
Capernaüm (Chaos) opowiada historię Zain (Zain al-Rafeea), libańskiego chłopca, który pozwał rodziców za „zbrodnię” dania mu życia. Film podąża za Zain w drodze od ulicznego dziecka do zatwardziałego 12-letniego „dorosłego”, uciekającego przed swoimi zaniedbanymi rodzicami, przeżywającego przez rozum na ulicy, gdzie spotyka etiopskiego robotnika migrującego Rahila, który zapewnia mu schronienie i jedzenie, w zamian za co Zain opiekuje się jej synkiem Yonasem. Później Zain zostaje uwięziona za popełnienie brutalnej zbrodni, a w końcu szuka sprawiedliwości na sali sądowej.
 

Kafarnaum / Cafarnaúm(2018) CAŁY FILM Online Zalukaj CDA

 


download

rejestracja

Opis i Fabuła Filmu Kafarnaum / Cafarnaúm(2018)

Ze swoją rodziną zmagającą się ze skrajną biedą, na zawsze zadłużoną wobec ich bezwzględnego właściciela, smutny dwunastoletni chłopiec, Zain, jest zmuszony walczyć o siebie w obskurnych i przeludnionych slumsach Bejrutu. Nie mogąc uratować swojej jedenastoletniej siostry, Sahary, przed niespokojnym układem, Zain wkrótce znajdzie się zupełni sam w mieście bez twarzy, kończąc w małym wesołym miasteczku, by zaprzyjaźnić się z inną zagubioną duszą: etiopską sprzątaczką i matką jednego z nich, Rahila. Ale w tym ponurym i wrogim świecie nie ma miejsca dla marzycieli – i jak przerażającym odkryciem jest ostatnia słowa – wściekłe pragnienie zemsty posiada Zain, a jego żądny krwi nóż domaga się sprawiedliwości. Kto jest winny, gdy miłość staje się nienawiścią, a życie zamienia się w nietrwałą mękę?

Capernauma to libański film dramatyczny z 2018 roku w reżyserii Nadine Labaki, wyprodukowany przez Khaleda Mouzanara. Scenariusz napisali Labaki, Jihad Hojaily i Michelle Keserwany z opowiadania Labaki, Hojaily, Keserwany, Georges Khabbaz i Khaled Mouzanar. W filmie występują syryjskie dzieci-uchodźcy, Zain Al Rafeea, jako Zain El Hajj, 12-latek mieszkający w slumsach Bejrutu. Film jest opowiedziany w formie retrospekcji, skupiając się na życiu Zain, w tym na spotkaniu z etiopską imigrantką Rahil i jej niemowlęcym synem Yonasem, co doprowadziło do próby pozwania jego rodziców za zaniedbanie dziecka.

Film zadebiutował na Festiwalu Filmowym w Cannes w 2018 roku, gdzie został wybrany do konkursu o Złotą Palmę i zdobył Nagrodę Jury. Film otrzymał 15-minutową owację na stojąco po premierze w Cannes 17 maja 2018 roku.

Baner VoD Strefa

Zobacz ocenę filmu na:

  1. Na Filmweb
  2. Na IMDB
PostaćAktor
Zain
Zain Al Rafeea
Rahil
Yordanos Shiferaw
Yonas
Boluwatife Treasure Bankole
Souad
Kawthar Al Haddad
Selim
Fadi Yousef

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

dziewiętnaście − dwanaście =