Jurassic World Upadłe królestwo / Jurassic World: Fallen Kingdom (2018)

Baner VoD Strefa
Gatunek:Przygodowy/ Sci-Fi
Wyświetleń:175 345
Kraj Produkcji:USA
Jakość Filmu:HD
Wersja:Lektor / PL
Reżyser:J.A. Bayona
Ulubione:1451 ❤️
Ocena filmu:👍 | 👎 75% oglądających poleca.
Data Premiery:21 maja 2018

Oglądaj Online CAŁY FILM w najlepszej jakości HD!!!

 
Owen Grady i Claire zamierzają uratować pozostałe szalejące dinozaury, które teraz swobodnie poruszają się po rozległych krajobrazach Wyspy, a Owen Grady i Claire Dearing wracają do zrujnowanego już parku rozrywki Jurassic World, na tle zbliżającej się i całkowicie niszczycielskiej aktywności wulkanicznej. Wkrótce jednak wszystko pójdzie źle, ponieważ ogromne, genetycznie ulepszone hybrydy i przebiegła machinacja grożą nie tylko przedwczesnym zakończeniem szlachetnej misji ratunkowej, ale także wyrządzeniem większej szkody niż pożytku ocalałym prehistorycznym zwierzętom. Czy zespół może uratować siebie i cenne okazy pierwotne?
 

Jurassic World Upadłe królestwo / Jurassic World: Fallen Kingdom (2018) CAŁY FILM Online Zalukaj CDA

 


download

rejestracja

Opis i Fabuła Filmu Jurassic World Upadłe królestwo / Jurassic World: Fallen Kingdom (2018)

Wkrótce po wydarzeniach Świata Jurajskiego w 2015 r., na opuszczoną Wyspę Dinozaurów przybywa niewielka ekipa najemników, aby zebrać DNA z pozostałości Indominus rex leżących na dnie laguny parku. Po zebraniu kości, ocalali z drużyny uciekają z wyspy po atakach Mosasaurusa i Tyrannosaurusa rexa.

W 2018 roku, podczas przesłuchania w Waszyngtonie, Senat USA dyskutuje, czy dinozaury Isli Nublar powinny zostać uratowane przed zbliżającą się erupcją wulkanu. Mathematician Dr. Ian Malcolm zeznaje, że dinozaury powinny umrzeć, aby skorygować Johna Hammonda, który błędnie je sklonował. Tymczasem były kierownik operacyjny Jurassic World, Claire Dearing, założyła Grupę Ochrony Dinozaurów, aby uratować zwierzęta. Po tym, jak Senat zakazuje ratowania zwierząt, były partner Hammonda, Benjamin Lockwood, wzywa Claire do swojego północno kalifornijskiego majątku. Lockwood i jego pomocnik, Eli Mills, ujawniają plan przeniesienia dinozaurów do nowego sanktuarium na wyspie. Claire jest potrzebne do reaktywacji parku system śledzenia dinozaurów w celu zlokalizowania zwierząt, zwłaszcza Blue, ostatni żyjący Velociraptor. Choć są one teraz w odosobnieniu, Claire rekrutuje Owen Grady, były trener Velociraptor na świecie jurajskim, aby pomóc ją schwytać.

Na Isla Nublar, Claire i były technik parku Franklin Webb reaktywują system śledzenia online. Owen, paleo-weterynarz Zia Rodriguez i zespół najemników prowadzony przez Kena Wheatleya, śledzą i znajdują Blue. Spotkanie eskaluje, w wyniku czego Blue zostaje zastrzelony, a Wheatley uspokaja Owena. Wheatley porzuca Owena, Claire i Franklina na wyspie, zmuszając do wzięcia na zakładnika, by leczyć Blue. Okręt najemników, załadowany schwytanymi dinozaurami, wyrusza na kontynent Stanów Zjednoczonych, gdyż pozostałe zwierzęta pozostają w tyle, by zginąć w czasie erupcji. Claire, Franklin i Owen zakradają się na pokład statku i pomagają Zii przetoczyć Blue z krwią tyranozaurów. Grupa zdaje sobie sprawę, że schwytane dinozaury są transportowane do niezidentyfikowanego miejsca w nieznanym celu.

Świat Jurajski: Upadłe Królestwo to amerykański film przygodowy science fiction z 2018 roku, będący kontynuacją filmu Świat Jurajski (2015). Wyreżyserowany przez J. A. Bayonę, jest drugą odsłoną planowanej trylogii „Świat Jurajski” oraz piątą ogólną odsłoną serii filmów „Park Jurajski”. Derek Connolly i reżyser Jurassic World Colin Trevorrow powrócili jako scenarzyści, a Trevorrow i oryginalny reżyser Jurassic Park Steven Spielberg jako producenci wykonawczy.

Baner VoD Strefa

Zobacz ocenę filmu na:

  1. Na Filmweb
  2. Na IMDB
PostaćAktor
Owen Grady
Chris Pratt
Dr Ian Malcolm
Jeff Goldblum
Maisie Lockwood
Isabella Sermon<
Claire Dearing
Bryce Dallas Howard
Claire Dearing
James Cromwell

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

trzynaście + 3 =