Joker (2019)

Baner VoD Strefa
Gatunek:Dramat / Kryminał
Wyświetleń:275 345
Kraj Produkcji:USA/Kanada
Jakość Filmu:HD
Wersja:Lektor / PL
Reżyser:Todd Phillips
Ulubione:5451 ❤️
Ocena filmu:👍 | 👎 93% oglądających poleca.
Data Premiery:31 sierpnia 2019

Oglądaj Online CAŁY FILM w najlepszej jakości HD!!!

 
W Gotham City niespokojny psychicznie komik Arthur Fleck jest ignorowany i źle traktowany przez społeczeństwo. Następnie wchodzi w spiralę rewolucji i krwawej zbrodni. Ta droga prowadzi go twarzą w twarz z jego alter-ego: Joker.
 

Joker(2019) CAŁY FILM Online Zalukaj CDA

 


download

rejestracja

Opis i Fabuła Filmu Joker(2019)

Na początku lat 80. XX wieku Gotham City, chory psychicznie uliczny klaun i nieudany komik stand-up, Arthur Fleck, codziennie nosi swój rozmazany makijaż, aby rozpocząć życie. Wyśmiewany, zastraszony, a przede wszystkim zmarginalizowany, śliski chwyt Flecka nad rzeczywistością utoruje mu drogę do stopniowego zejścia w mroczny świat niepohamowanej przemocy, gdy do obrazu wkracza naładowany rewolwer oferujący długo oczekiwane wyzwolenie. Potem lekarstwa przestały działać, a wzbudzona nienawiść Artura wydaje się być jedynym wyjściem. Czy świat jest przygotowany na chwalebnie złowrogi przyjazd uśmiechniętego super-złoczyńcy, Jokera?

Często obrażany i wyśmiewany, Arthur jest przygnębiony atmosferą Gotham, w której panuje przestępczość i bezrobocie, co sprawia, że część społeczeństwa jest pozbawiona praw obywatelskich i zubożała. Artur cierpi na zaburzenia medyczne, które powodują, że śmieje się w niewygodnych i nieodpowiednich czasach; jest uzależniony od pomocy społecznej w zakresie leków. Po tym jak banda przestępców zaatakowała Artura w alejce, jego współpracownik, Randall, daje mu broń do obrony. Artur poznaje swoją sąsiadkę, samotną matkę, Sophie Dumond, i zaprasza ją do swojego najbliższego klubu nocnego na stand-up. Wdając się w romans. Jednak problemy Artura nasilają się gdy odkrywa swoje pochodzenie…

Joker to amerykański thriller psychologiczny z 2019 roku, wyreżyserowany i wyprodukowany przez Todda Phillipsa, który współtworzył scenariusz ze Scottem Silverem. Film, oparty na postaciach z DC Comics,gdzie Joaquina Phoenixa wciela się w postać jako Jokera i stanowi możliwą historię początkową dla tej postaci. Akcja filmu rozgrywa się w 1981 roku, po Arthurze Flecku, nieudanym komiku, którego zejście do szaleństwa i nihilizmu inspiruje gwałtowną kontrkulturową rewolucję przeciwko bogatym w upadającym Gotham City. Robert De Niro, Zazie Beetz, Frances Conroy, Brett Cullen, Glenn Fleshler, Bill Camp, Shea Whigham i Marc Maron występują w rolach drugoplanowych. Joker został wyprodukowany przez Warner Bros. Pictures, DC Films i Joint Effort, we współpracy z Bron Creative and Village Roadshow Pictures, a dystrybuowany przez Warner Bros.

Baner VoD Strefa

Zobacz ocenę filmu na:

  1. Na Filmweb
  2. Na IMDB
PostaćAktor
Arthur Fleck / Joker
Joaquin Phoenix
Murray Franklin
Robert De Niro
Sophie Dumond
Zazie Beetz
Penny Fleck
Frances Conroy
Thomas Wayne
Brett Cullen

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

1 + 13 =