Jojo Rabbit (2019)

Baner VoD Strefa
Gatunek:Dramat / Komedia / Wojenny
Wyświetleń:175 345
Kraj Produkcji:Czechy / Niemcy / Nowa Zelandia / USA
Jakość Filmu:HD
Wersja:Lektor / Dubbing PL
Reżyser:Taika Waititi
Ulubione:2451 ❤️
Ocena filmu:👍 | 👎 95% oglądających poleca.
Data Premiery:8 września 2019

Oglądaj Online CAŁY FILM w najlepszej jakości HD!!!

 
U schyłku wojny i przed klęską Trzeciej Rzeszy niepopularny dziesięcioletni niemiecki chłopiec, Johannes „Jojo” Betzler, nie może się doczekać wstąpienia w szeregi młodzieżowej organizacji partii nazistowskiej podczas intensywnego weekendu szkoleniowego, który gwarantuje oddzielenie mężczyzn od chłopców. Gotowy oddać swoje życie za swojego megalomańskiego idola, Adolfa Hitlera, mały fan numer jeden Führera zostaje wyrzucony z Hitler Youth po katastrofalnym pierwszym zadaniu na oczach jego rówieśników – haniebnej porażce, która nadaje mu psedomin Jojo równie poniżający przydomek. Teraz, mając tylko czas na rozwieszanie materiałów propagandowych, Johannes czeka przebudzenie, kiedy przypadkowo odkrywa dobrze ukryty sekret swojej postępowej matki i staje twarzą w twarz z szokującą nową rzeczywistością, tak bardzo różniącą się od hipnotycznych indoktrynacji, które wchłonął przez lata. Ale czy wszystko dzieje się z jakiegoś powodu? Czy inni zawsze są wrogami? Czy w świecie szalonym, pożartym przez strach i uprzedzenia, młodzieńcza niewinność jest odkupieniem dla całej ludzkości?
 

Jojo Rabbit(2019) CAŁY FILM Online Zalukaj CDA

 


download

rejestracja

Opis i Fabuła Filmu Jojo Rabbit(2019)

Film zaczyna się w 1944 roku w Niemczech które trawi wojna. Dziesięcioletni Johannes Betzler, częściej nazywany Jojo, jest synem dobrych Niemców, jego ojciec wyjechał walczyć we Włoszech, podczas gdy On jest pod opieką matki Rosie, a jego starsza siostra Inge niedawno zmarła z powodu choroby. Jojo, mając tylko jednego prawdziwego przyjaciela w tym samym wieku, pod okiem Yorkiego, chcąc się wpasować, zapewne wkracza w najważniejszy etap swojego młodego życia, uczestnicząc w nazistowskim obozie młodzieżowym, któremu przewodniczy kapitan Klenzendorf, niemalże zbyt wierny asystent kapitana K, Freddy Finkel, oraz Fräulein Rahm, która przyjmuje nazistowską politykę w nieco mniej korzystnym kierunku.

Jojo, mimo że przez większość pozostałej młodzieży w mieście jest uważany za outsidera, ma to w nosie ponieważ nieustannie kieruje się duchem swojego wyimaginowanego przyjaciela samego Führera, Adolfa Hitlera, którego osobistym ochroniarz chce zostać Jojo gdy dorośnie. W swoim codziennym życiu, ale także wspierany przez czas spędzony w obozie Hitlerjugend, Jojo ma nienawiść do Żydów we krwi, mimo że tak naprawdę nic o nich nie wie, ani nigdy nie spotkał nikogo z nich, jednak jego ostatecznym celem jest ich zabicie ich wszystkich bo tak każe mu jego wódz. Więc kiedy Jojo spotyka kogoś żydowskiego pochodzenie po raz pierwszy, zwłaszcza, że to spotkanie jest w najbardziej nieprawdopodobnych okolicznościach, Jojo musi dowiedzieć się, co robić. Prawdziwie wierząc, że jest nazistą, mimo że tak naprawdę nie wie, co to oznacza, musi zdecydować się albo naśladować to, czego go nauczono, nienawidząc i próbując zabić każdego Żyda, mimo że wie, że zabijanie nie leży w jego prawdziwej naturze, albo to, co może mieć większe konsekwencje w odniesieniu do rodziny. Podczas gdy on decyduje, naprawdę poznaje osobę poza etykietą „żydowską”, co może mieć wpływ na to, co się dzieje.

Jojo Rabbit to amerykański film komediowo-dramatyczny z 2019 roku napisany i wyreżyserowany przez Taika Waititi na podstawie książki Christine Leunens „Caging Skies” Roman Griffin Davis portretuje tytułową bohaterkę, Johannesa „Jojo” Betzlera, członka Hitler Youth, który dowiaduje się, że jego matka (Scarlett Johansson) ukrywa na strychu żydowską dziewczynę (Thomasin McKenzie). Następnie musi zakwestionować swoje przekonania, mając do czynienia z interwencją swojego wyimaginowanego przyjaciela, fantazyjnej wersji Adolfa Hitlera (w jego role wciela się reżyser filmu Taika Waititi) z komediowym stanowiskiem na temat polityki wojennej. W filmie występują także Rebel Wilson, Stephen Merchant, Alfie Allen i Sam Rockwell. Mimo że film ma komediowe elementy to jest dramatem. Który wyjaśnia czemu ludzie popadają w propagandę i czym jest tak na prawdę wojna i prześladowania.

Baner VoD Strefa

Zobacz ocenę filmu na:

  1. Na Filmweb
  2. Na IMDB

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

4 + 7 =