John Wick 2 / John Wick: Chapter Two (2017)

Baner VoD Strefa
Gatunek:Thriller / Akcja
Wyświetleń:275 345
Kraj Produkcji:USA
Jakość Filmu:HD
Wersja:Lektor / Dubbing PL
Reżyser:Chad Stahelski
Ulubione:3451 ❤️
Ocena filmu:👍 | 👎 85% oglądających poleca.
Data Premiery:30 stycznia 2017

Oglądaj Online CAŁY FILM w najlepszej jakości HD!!!

 
Po powrocie do przestępczego podziemi, aby spłacić dług, John Wick odkrywa, że za jego głowe została nałożona duża nagroda. Jeśli jednak spłaci swój dług wobec włoskiej mafii to uniknie złego losu. Jednak współpraca dla włoskich przestępców wprowadza go w jeszcze większe tarapaty…z których wyjście może okazać się kosztowne.
 

John Wick 2 / John Wick: Chapter Two (2017) CAŁY FILM Online Zalukaj CDA

 


download

rejestracja

Opis i Fabuła Filmu John Wick 2 / John Wick: Chapter Two (2017)

Były zabójca John Wick odzyskuje skradziony samochód Mustanga z warsztatu mafi, którego właścicielem jest Abram Tarasov, brat Viggo i wujek Iosefa. John wysyła ludzi Tarasova na tamtą stornę w gwałtownym szale, którym niestety mocno niszczy swojego Mustanga, ale oszczędza Tarasova pod auspicjami pokoju i wraca do domu, a następnie ponownie cementuje swoją broń w ziemi. Sądząc że to koniec. Jednak jego powrót jako zabójca nie może zostać zapomniany.

Związany nieuchronnym długiem krwi wobec włoskiego mistrza przestępczości, Santino D’Antonio, i z jego cennym Mustangiem z 1969 roku, John Wick- milczący i bezlitosny zabójca, który pragnie odosobnienia – jest zmuszony do odwiedzenia Włoch, aby dotrzymać swojej obietnicy. Wkrótce jednak Bogeyman zostanie wciągnięty do niemożliwego do wykonania zadania w sercu tajnego rzymskiego społeczeństwa przestępczego, jak każdy zabójca w biznesie marzy o odpoczynku,jednak nadal są ludzie który wyznaczyli teraz ogromną cenę za jego głowę. Przelana krew i bezlitosne polowanie zabójców oraz mafii, John Wick z pewnością zapomni o spokojnym emeryturze – jak w tym zabójczym balecie z kulami – nikt nie jest w stanie wyjść z tego w jednym kawałku.

John Wick: Rozdział 2 znany również jako po prostu John Wick 2 to amerykański neo-noirski thriller akcji z 2017 roku w reżyserii Czada Stahelskiego, którego autorem jest Derek Kolstad. Jest to druga część serii filmowej John Wick i kontynuacja filmu John Wick z 2014 roku. Występują w nim Keanu Reeves, Common, Laurence Fishburne, Riccardo Scamarcio, Ruby Rose, John Leguizamo i Ian McShane. Fabuła podąża za zabójcą John’em Wick’iem (Reeves’em), który biegnie w biegu po tym, jak zostanie na niego nałożona nagroda. Film odniósł ogromny sukces kasowy i powstało kilka cześć. Nakręcono 3 cześć i obecnie tworzona jest 4.

Baner VoD Strefa

Zobacz ocenę filmu na:

  1. Na Filmweb
  2. Na IMDB
PostaćAktor
John Wick
Keanu Reeves
Winston
Ian McShane
Charon
Lance Reddick
Abram
Peter Stormare
Sommelier
Peter Serafinowicz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

dwadzieścia − trzynaście =