Jestem M. Misfit (2019)

Baner VoD Strefa
Gatunek:Komedia
Wyświetleń:275 345
Kraj Produkcji:Polska
Jakość Filmu:HD
Wersja:Polski Film
Reżyser:Marcin Ziębiński
Ulubione:751 ❤️
Ocena filmu:👍 | 👎 45% oglądających poleca.
Data Premiery:18 listopada 2019

Oglądaj Online CAŁY FILM w najlepszej jakości HD!!!

 
Wracając do rodzinnej Polski po latach życia w Stanach Zjednoczonych, Julia nastoletnia dziewczyna porusza się w zawiłościach życia szkolnego w Polskiej szkole…
 

Jestem M. Misfit 2019 CAŁY FILM Online Zalukaj CDA

 


download

rejestracja

Opis i Fabuła Filmu Jestem M. Misfit 2019

Julia(w tej roli Sylwia Lipka) żyję i mieszka w Stanach Zjednoczonych. Jej życia to typowy amerykański sen czyli wszystko jest cudowne jak z bajki. Tu chodzi do dobrej szkoły jest popularna i jest vlogerką która śpiewa. Jednak jej rodzice decydują się na powrót do Polski. Wszystko to zmienia Julia będzie musiała wrócić do Polski i uczęszczać do nowej szkoły. Gdzie nie jest tak zanan i popularna i będzie się musiała dostosować. Będzie musiała znaleźć siebie na nowo w nowy otoczeniu które jest dla niej obce.

W nowej szkole rządzą ekipy i klasy które dzielą się na sportowców nerdów, vlogerów, muzyków, fanek pięknego looku i VIP, której przewodzi zadufana Wiktoria (w tą postać wciela się aktorka Adrianna Kępka). Julia zaprzyjaźnia się z Magntą i Kubą którzy są outsiderami i niespełnionymi muzykami poza podziałami grup. Tak tworzą paczkę tak zwanych wykluczonych. Julia dowiaduj się że w szkolę odbędzie się konkurs w którym nagrodą jest roczne stypendium do USA. Czy Julia wygra i pokona Wiktorię? Czy Julai i Kube połączy coś więcej niż przyjaźń?

Film #Jestem M. Misfit to polski film komediowy wydany w 2019 roku. W filmie występuje wielu popularnych youtuberów. Film jest odświeżoną polską wersją filmu o podobnej fabule i tytule z 2017 roku opowiadający historie dziewczyny z holandii ktora musi przenieść sie ze Stanów Zjednoczonych do Holenderskiej szkoły.

Baner VoD Strefa

Zobacz ocenę filmu na:

  1. Na Filmweb
  2. Na IMDB
PostaćAktor
Julia Morska
Sylwia Lipka
Kuba
Mateusz Ciawłowski
Wiktoria
Adrianna Kępka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

jedenaście − 3 =