Jak wytresować smoka 3 (2019)

Baner VoD Strefa
Gatunek:Animacja / Familijny / Przygodowy
Wyświetleń:475 345
Kraj Pochodzenia:USA
Jakość Filmu:HD
Wiek:6+
Ulubione:6951 ❤️
Ocena filmu:👍 | 👎 97%
Premiera:3 stycznia 2019

Oglądaj Online CAŁY FILM w najlepszej jakości HD!!!

 
Wikingowie nadal ratują schwytane smoki, aby sprowadzić je do Berk i jego tętniącego życiem utopii gdzie smoki i ludzkie żyją w pokoju. Ich wysiłki doprowadziły do tego, że wyspa przeludniła się smokami. W odpowiedzi na przeludnienie, Czkawka pragnie znaleźć Ukryty świat, bezpieczne schronienie dla smoków, o którym mówił jego zmarły ojciec Stoick.

Tymczasem Szczerbatek znajdzie swoją idealną partnerkę czyli smoczyćę Jasną Furię, który była trzymany w niewoli przez watażków i została przetrenowana jako smok niesławnego łowcy smoków Grimmel Grisly który zrobi wszystko aby schwytać Szczerbatek na użytek watażków jako alfa smoków. Ale Jasna Furią zakochuje się w Szczerbatka (Nocna Furia) i uczy go, jak korzystać z jego mocy.
 

Jak wytresować smoka 3(2019)CAŁY FILM Online Zalukaj CDA

 

download

rejestracja

Opis i Fabuła Filmu Jak wytresować smoka 3

Smocze Jeźdźcy wracają do Berk, które jest teraz dziko zaludnione smokami, które uratowali w ciągu ostatniego roku, z jednym nowym smokiem przewracającym cały rząd wież smoczych. Czkawka prowadzi mieszkańców wioski jako wódz, ale on nadal nie czuje, że jest szefem jak jego ojciec był. Tymczasem Valka pomaga szkolić inne smoki. Pyskacz sugeruje, że Czkawka i Astrid powinna wkrótce wyjść za mąż, ale żaden z nich nie czuje, że są gotowi w ten związek, aby podjąć ten krok.

Słynny zabójca smoków zwany Grimmel przybywa na spotkanie z watażkami. Kiedy mówią Grimmel o Czkawce i Szczerbatek, jest zaskoczony, bo sądził, że zabił On smoka ostatnią z gatunku nocnych Furii.

Grimmel posiada tajną broń w postaci pięknej białej furii nocnej zwanej Jasną Furię, z którą planuje zwabić Szczerbatka, Czkawkę własną furię nocną. Grimmel wierzy, że jeśli schwyta alfa smoka, wszystkie inne smoki pójdą za nim. Czkawka decyduje, że jedynym sposobem na przetrwanie smoków jest znalezienie mitycznego „ukrytego świata”, który jego ojciec powiedział mu o nim przed tym gdy umarł. Czkawka prowadzi swoje plemię w poszukiwaniu tego tajemniczego miejsca z mieszanymi uczuciami bo wie że to może oznaczać koniec jego znajomości ze smokiem z którym przeżywał przygody w 1 i 2 części. Szczerbatek musi podjąć decyzję, czy podążyć za swoim sercem, czy za swoim lojalnym towarzyszem i przyjacielem.

Tej nocy, Czkawka znajdzie Grimmel zakradł się do jego domu i pozornie uspokojony Szczerbatek. On rozkazuje Czkawkawce aby wydał mu Szczerbatek bo jak on myśli, że ludzie i smoki nie powinny współistnieć, ponieważ on postrzega smoki jako nadrzędne stworzenia.

Zbiera Berkianów razem i zdaje sobie sprawę, że z Grimmel idzie po nich, nie jest już bezpieczne, aby pozostać w tej ziemi. Podczas gdy niektórzy z mieszkańców wsi argumentują przeciwko opuszczaniu swoich domów, Czkawka mówi im, że jest Berk niezależnie od tego, gdzie mieszkają. Jednak Grimmel liczył na nich, aby opuścić swoje domy przez cały czas, a on planuje nadal śledzić Szczerbatek z pomocy watażków.

Wikingowie podróżują ze smokami na inną wyspę, by zostać tam tymczasowo. Szczerbatek spotyka Jasną Furię niestety nie może za nią polecieć bo odlatuje, gdy widzi Czkawkę, a Szczerbatek nie jest w stanie latać za nią z powodu swojej uszkodzonej płetwy. Czkawka później postanawia naprawić płetwę i pomalować ją na czarno, tak aby Szczerbatek może iść i znaleźć Jasną Furię.
Okaże się kto jest ważniejszy miłość czy przyjaciele no i jak bohaterowie poradzą sobie z łowcami smoków. W tej 3 ostatniej cześć filmu z serii Jak wytresować Smoka.

Baner VoD Strefa

Zobacz ocenę filmu na:

  1. Na Filmweb
  2. Na IMDB
PostaćAktor
Czkawka
Jay Baruchel
Astrid
America Ferrera
Grimmel
F. Murray Abraham
Valka
Cate Blanchett
Stoik Ważki
Gerard Butler

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

dwanaście − 7 =