Jak pies z kotem (2018)

Baner VoD Strefa
Gatunek:Dramat / Komedia
Wyświetleń:115 345
Kraj Produkcji:Polska
Jakość Filmu:HD
Wersja:Polski Film
Reżyser:Janusz Kondratiuk
Ulubione:1751 ❤️
Ocena filmu:👍 | 👎 75% oglądających poleca.
Data Premiery:2 sierpnia 2018

Oglądaj Online CAŁY FILM w najlepszej jakości HD!!!

Nowy film Janusza Kondratiuka, to komedia o rodzinie i ich konfliktach. Starszy brat Andrzej (w tą postać wciela się Olgierd Łukaszewicz), i młodszy brat Janusz ( gra sam Robert Więckiewicz) , są uznanymi reżyserami filmowymi którzy są ze sobą skonfliktowani od wielu lat. Na wielu płaszczyznach różnic. Gdy jednak starszy brat ma udar , młodszy brat musi się nim zając. Czy bracia się pogodzą mimo różnic jakich ich dzielą? Co wyniknie z tej sytuacji?

Jak pies z kotem (2018) CAŁY FILM Online Zalukaj CDA

 


download

rejestracja

Opis i Fabuła Filmu Jak pies z kotem (2018)

Film Jak pies z kotem to opowiada historię o dwóch braci. Bracia Andrzej (w tą postać wciela się Olgierd Łukaszewicz), i Janusz ( gra sam Robert Więckiewicz) , są uznanymi reżyserami filmowymi którzy są ze sobą skonfliktowani od wielu lat. Jednak wszystko ulega zmianie na skutek dramatycznego wydarzenia. Kiedy starszy brat Andrzej zostaje sparaliżowany po udarze mózgu, Janusz i jego żona postanawiają się nim zaopiekować.

Nie jest to łatwe zadanie w które wchodzi nie tylko nie chce która narosła przez lata ale też wspólne kłótnie które dzielą braci czy w tych trudnych czasach postarają sobie pomóc nawzajem i zasypią lata podziałów. Obaj bracia okazują sobie zarówno pozytywne emocję jak i te negatywne. Na ich trudne relacje wpływają też wybory jakich dokonali w przeszłości oraz ich żony. Nieporozumienia oraz problemy są trudne dla nich oraz prowadzą do wielu zabawnych i komicznych sytuacji w ich życiu. Warto obejrzeć film chociaż by dla duetu aktorskiego Olgierd Łukaszewicz i Robert Więckiewicz ktorzy w tym filmie naprawdę wnieśli sie na swoje wyżyny w aktorstwa pokazując wiele talentów wzbogacając film o interesujące i niezwykłe postacię i ich charaktery w fabule filmu.

Baner VoD Strefa

Zobacz ocenę filmu na:

  1. Na Filmweb
  2. Na IMDB
PostaćAktor
JanuszRobert Więckiewicz
AndrzejOlgierd Łukaszewicz
BeataBożena Stachura
IgaAleksandra Konieczna
MateuszMarcin Stępniak

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

dziewięć + dziewiętnaście =